Žmogiškųjų išteklių valdymas

Žmogiškųjų išteklių valdymas (lietuvių / anglų k.)

Sukurta: 18 sausio 2013

Scope2x

Padalinys
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Žmonių išteklių vadyba

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinė dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
4 140 EUR

Įgiję šioje programoje suteikiamų žinių ir įgūdžių, tiksliai žinosite, kaip vykdyti personalo atranką ir identifikuoti, kokiais būdais kiekvienas darbuotojas gali prisidėti prie organizacijos pridėtinės vertės kūrimo. Į praktinius pavyzdžius ir projektines užduotis orientuota studijų programa leis tapti žmogiškųjų išteklių specialistu, turinčiu talentų valdymo, atlygio ir papildomų naudų, žmogiškųjų išteklių vystymo ir kitų reikalingų žinių.

 

Kodėl ši programa?

  • Studijos gali būti derinamos su darbu. Paskaitos vyksta vakarais, nuo 17.30 val.

  • Pagal modulinį tvarkaraštį vykstančios studijos sudaro galimybę koncentruotis į vieną jums aktualiausią dalyką.

  • Studijų programoje – tik naujausios praktinės srities žinios, o dėstytojai aktyviai dalyvauja personalo valdymo specialistų asociacijos veikloje.

  • Galimybė praturtinti savo išsilavinimą semestrą ar daugiau praleidžiant užsienio universitetuose.

Karjera

  • Personalo vadybininkas. Studijose įgysite žinių ir įgūdžių, būtinų sėkmingai personalo vadybininko karjerai.

  • Žmonių išteklių vadovas. Naujausios žinios ir strateginis požiūris į žmogiškųjų išteklių vadybą leis siekti žmonių išteklių vadovo karjeros.

  • Vadovaujančios pareigos versle, valstybės ar viešojo administravimo institucijose. Talentų valdymo, lyderystės, darbo santykių reguliavimo žinios padidins jūsų, kaip vadovo, kompetencijas.

Žmogiškųjų išteklių valdymo magistrantūros studijos leido man suderinti motinystės atostogas su siekiu mokytis visą gyvenimą. Įgijau ne tik daug taip reikalingų profesinių žinių žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, bet ir pagerinau prezentavimo, viešo kalbėjimo, darbo skirtingose komandose bei gebėjimo greitai mokytis įgūdžius. ŽIV studijų metu įgytos žinios ir gebėjimai leis man sugrįžti į darbus su entuziazmu ir didesniu pasitikėjimu savo gebėjimais."

Erika Pipynienė, B2B trenerė, Telia Lietuva

 

Kaip suderinti verslą ir savo mėgstamą sritį?
Paprastai! Pasirinkite studijas, susijusias su verslo, o paraleliai mokykitės jus dominančios srities niuansų. Būtent taip padariau ir aš. Žinojau, kad noriu dirbti restoranų sektoriuje, bet nenorėjau tapti šefe. Taip nutariau studijuoti VU "Vadybą ir verslo administravimą". Paraleliai domėjausi vynais, kitais gėrimai ir restoranų verslu. Savo žinias gilinau įvairiuose seminaruose, lankiau „Šampano akademiją“, „Namų someljė“ mokymus bei „Someljė mokyklą“, priklausau „Lietuvos someljė asociacijai”. Magistro studijoms pasirinkau VU "Žmogiškųjų išteklių valdymą", nes žinojau, kad komandos valdymui ir bendravimui su klientais tokios žinios tik padės pasiekti geresnių rezultatų.
Jau daugiau nei 9 metus dirbu gastronomijos sektoriuje. Pradėjau nuo savanorystės renginiuose ir vyno festivaliuose. Tuomet išvykau į Vokietiją, Mozelio kraštą, pasisemti įkvėpimo ir patirties iš geriausių vyndarių. Fiksuodama savo patirtis pradėjau rašyti tinklaraštį, kuris pamažu tapo restoranų žemėlapiu, vyno gidu ir įkvepiančios kasdienybės istorijų vieta.
Kaip nepriklausoma maisto žurnalistė rašiau į įvairiausius šalies portalus, žurnalus ir laikraščius. Mano temos maisto, kelionių ir gėrimų tendencijos, įdomūs interviu su gastronomijos pasaulio žmonėmis. Publikacijas rasite:
www.delfi.lt, www.vmgonline.lt, „SEEN”, „AŠ IKONA”, „Moteris”, „L’Officiel”, „Verdu ir Kepu”, „Small Planet Airlines”, „Lietuvos Ryto” gyvenimo būdo skiltis, „Virtuvė. Nuo...Iki…”, „Restoranų verslas”.
Paskutinius kelis metus taip pat konsultuoju restoranus pačiais įvairiausiais klausimais, užsiimu šefų ir darbuotojų paieška ar pastariesiems – darbo paieška. Puikiai pažįstu restoranų marketingo sritį."

Urtė Mikelevičiūtė, Somelje, maisto ir restoranų tinklaraštininkė, restoranų konsultantė, pristačiusi savo projektą "URTE CONSULTING"

 

„Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro diplomą gavau 2016 metais. Esu nepaprastai patenkinta šia studijų programa, kadangi programa turi išskirtinių privalumų. Vienas jų - paskaitos vyksta po darbų, o dėstytojai, nos ir stengiasi studentams perteikti maksimalų žinių kiekį, esant reikalui, užimtumą pakoreguoja. Antrasis - programa orientuota į praktinius, projektinius darbus, o ne į trumpalaikius faktus, kas skatina studentus suvokti logiką ir tai panaudoti net ir nenumatytose ateities situacijose. Taip pat programa yra pakankamai plati dalykų prasme, tai suteikia galimybę žinias taikyti ne tik žmogiškųjų išteklių, bet ir kituose verslo organizacijų padaliniuose. Todėl, net ir nesidarbuodama tiesiogiai su personalo valdymo susijusiose srityje, galiu drąsiais teigti, jog įgytos žinios yra universalios.“

Neringa Norbutaitė, Renginių bei narysčių vadybininkė, Europos Fotonikos Industrijos Konsorciumas (EFIK)