Žmogiškųjų išteklių valdymas

Padalinys Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Trukmė  1,5 metų
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Žmonių išteklių vadyba Studijų programos kreditai 90
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos magistras 2020 m. metinė studijų kaina 3000 Eur

Žmogiškųjų išteklių valdymą studijuoti Vilniaus universitete verta, nes:                                                                                       

                       Absolventai dirba:
  • sukuriama galimybė įgyti naujausių praktinių žinių žmogiškųjų išteklių/personalo valdymo srityje (programos dėstytojai dalyvauja Personalo valdymo profesionalų asociacijos veikloje), kurios leistų pritaikyti žmogiškųjų išteklių/personalo valdymo strategijas ir veiklas, atsižvelgiant į organizacijų specifiką ir rinkos svyravimus;
                         
  • personalo specialistais;
  • jums suteikiama galimybė studijuoti vakarais, derinant studijas su darbu;
 
  • personalo vadovais;
  • studijos organizuojamos pagal modulinį tvarkaraštį, suteikiant galimybę susikoncentruoti vienu metu ties vienu dalyku ir maksimaliai panaudoti laiką studijoms.
 
  • personalo valdymo konsultantais;                                                                                                                             

Žmogiškųjų išteklių valdymo magistrantūros studijos leido man suderinti motinystės atostogas su siekiu mokytis visą gyvenimą. Įgijau ne tik daug taip reikalingų profesinių žinių žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, bet ir pagerinau prezentavimo, viešo kalbėjimo, darbo skirtingose komandose bei gebėjimo greitai mokytis įgūdžius. ŽIV studijų metu įgytos žinios ir gebėjimai leis man sugrįžti į darbus su entuziazmu ir didesniu pasitikėjimu savo gebėjimais."

Erika Pipynienė, B2B trenerė, Telia Lietuva

 

Kaip suderinti verslą ir savo mėgstamą sritį?
Paprastai! Pasirinkite studijas, susijusias su verslo, o paraleliai mokykitės jus dominančios srities niuansų. Būtent taip padariau ir aš. Žinojau, kad noriu dirbti restoranų sektoriuje, bet nenorėjau tapti šefe. Taip nutariau studijuoti VU "Vadybą ir verslo administravimą". Paraleliai domėjausi vynais, kitais gėrimai ir restoranų verslu. Savo žinias gilinau įvairiuose seminaruose, lankiau „Šampano akademiją“, „Namų someljė“ mokymus bei „Someljė mokyklą“, priklausau „Lietuvos someljė asociacijai”. Magistro studijoms pasirinkau VU "Žmogiškųjų išteklių valdymą", nes žinojau, kad komandos valdymui ir bendravimui su klientais tokios žinios tik padės pasiekti geresnių rezultatų.
Jau daugiau nei 9 metus dirbu gastronomijos sektoriuje. Pradėjau nuo savanorystės renginiuose ir vyno festivaliuose. Tuomet išvykau į Vokietiją, Mozelio kraštą, pasisemti įkvėpimo ir patirties iš geriausių vyndarių. Fiksuodama savo patirtis pradėjau rašyti tinklaraštį, kuris pamažu tapo restoranų žemėlapiu, vyno gidu ir įkvepiančios kasdienybės istorijų vieta.
Kaip nepriklausoma maisto žurnalistė rašiau į įvairiausius šalies portalus, žurnalus ir laikraščius. Mano temos maisto, kelionių ir gėrimų tendencijos, įdomūs interviu su gastronomijos pasaulio žmonėmis. Publikacijas rasite:
www.delfi.lt, www.vmgonline.lt, „SEEN”, „AŠ IKONA”, „Moteris”, „L’Officiel”, „Verdu ir Kepu”, „Small Planet Airlines”, „Lietuvos Ryto” gyvenimo būdo skiltis, „Virtuvė. Nuo...Iki…”, „Restoranų verslas”.
Paskutinius kelis metus taip pat konsultuoju restoranus pačiais įvairiausiais klausimais, užsiimu šefų ir darbuotojų paieška ar pastariesiems – darbo paieška. Puikiai pažįstu restoranų marketingo sritį."

Urtė Mikelevičiūtė, Somelje, maisto ir restoranų tinklaraštininkė, restoranų konsultantė, pristačiusi savo projektą "URTE CONSULTING"

 

„Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro diplomą gavau 2016 metais. Esu nepaprastai patenkinta šia studijų programa, kadangi programa turi išskirtinių privalumų. Vienas jų - paskaitos vyksta po darbų, o dėstytojai, nos ir stengiasi studentams perteikti maksimalų žinių kiekį, esant reikalui, užimtumą pakoreguoja. Antrasis - programa orientuota į praktinius, projektinius darbus, o ne į trumpalaikius faktus, kas skatina studentus suvokti logiką ir tai panaudoti net ir nenumatytose ateities situacijose. Taip pat programa yra pakankamai plati dalykų prasme, tai suteikia galimybę žinias taikyti ne tik žmogiškųjų išteklių, bet ir kituose verslo organizacijų padaliniuose. Todėl, net ir nesidarbuodama tiesiogiai su personalo valdymo susijusiose srityje, galiu drąsiais teigti, jog įgytos žinios yra universalios.“

Neringa Norbutaitė, Renginių bei narysčių vadybininkė, Europos Fotonikos Industrijos Konsorciumas (EFIK)

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku