Kviečiame skirti 2 % GPM žurnalui „SPECTRUM“!

SpectrumSPECTRUM – devintus metus Vilniaus universiteto leidžiamas mokslo populiarinimo žurnalas, pristatantis įvairių mokslo sričių tyrimus, paveldą, svarbiausias naujienas, universitetinės bendruomenės gyvenimą. Žurnalo komanda džiaugiasi rodomu skaitytojų pasitikėjimu ir indėliu - Jūsų skirta parama svariai prisideda prie žurnalo gyvavimo. Vertindami Jūsų geranoriškumą šiais metais vėl kviečiame skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio „Spectrum“ leidybai, kad žurnalas taptų dar informatyvesnis, išvaizdesnis, didesnės apimties ir pasiektų daugiau adresatų.

Pateikti prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai Jūs galite iki gegužės 1 d. dviem būdais: internetu arba nustatytos formos prašymą užpildę ranka.

1 laukelis: Jūsų asmens kodas

3V laukelis: Jūsų vardas

3P laukelis: Jūsų pavardė

4 laukelis: Jūsų namų adresas

Mokestinis laikotarpis (5 laukelis): 2012

Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (laukelis 6S): pažymėkite

Informacija apie paramos gavėją

Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje): 2

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje): 211950810

Mokesčio dalies paskirtis (E3 laukelis formoje): Žurnalas Spectrum

Jeigu naudojatės Lietuvos komercinių bankų teikiamomis internetinės bankininkystės paslaugomis, prašymo formą galite užpildyti elektroniniu būdu adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/

Ranka užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui arba išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Prašymo blankus (forma FR0512 02 versija) taip pat galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose.

Dėkojame, kad esate su mumis!