VU Fizikos fakulteto absolventai nepamiršta savo Alma Mater

Ąžuoliuko sodinimo vieta pasirinkta natūraliai – greta Alma Mater. Įmonės steigėjai tikisi, kad ąžuoliukas, augdamas šalia gimtojo fakulteto, įkvėps jaunąją kartą kurti naujas idėjas. Fizikos fakulteto nuotr.Gegužės 24 dieną UAB „Brolis Semiconductors“ kolektyvas šalia VU Fizikos fakulteto pasodino ąžuoliuką, kuris įmonei įteiktas už geriausio MTTP (mokslinių tyrimų ir technologijų plėtra) projekto įgyvendinimą. UAB „Brolis Semiconductors“ sėkmingai baigė vykdyti projektą pagal „Intelektas LT+“ programą. Projekto metu buvo sukurta MTTP infrastruktūra ilgabangių puslaidininkinių lazerių technologijų kūrimui.

Įmonės steigėjai yra trys broliai Vizbarai, iš kurių du – Augustinas ir Kristijonas – VU Fizikos fakulteto alumnai, čia 2007 metais baigę telekomunikacijų fizikos ir elektronikos studijas ir įgiję elektronikos inžinerijos bakalauro diplomus.

 

Ąžuoliuko sodinimo vieta pasirinkta natūraliai – greta Alma Mater. Įmonės steigėjai tikisi, kad ąžuoliukas, augdamas šalia gimtojo fakulteto, įkvėps jaunąją kartą kurti naujas idėjas, kurios ateityje galėtų būti komercializuojamos panašiu būdu, kaip ir UAB „Brolis Semiconductors“ atveju. Beje, brolių tėvelis Valdemaras Vizbaras, šiuo metu žinomas kaip mokslo tiriamojo ir mokomojo burlaivio „Brabander“ kapitonas Klaipėdos universitete, 1977 m. taip pat baigė VU Fizikos fakulteto radiofizikos specialybę.

Plačiau.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos