VU įvyko pirmasis Lietuvoje alumnų festivalis

Alumnu fesivalis 160611 0001Birželio 10–12 dienomis Vilniaus universitete (VU) vyko pirmasis Alumnų festivalis. Jo metu absolventai maloniai buvo kviečiami grįžti į savo Alma Mater.

Birželio 10 d.  alumnai galėjo dalyvauti ekskursijose po centrinių rūmų architektūrinį ansamblį, biblioteką, Kauno humanitarinį fakultetą, naujai atidarytus Jungtinį gyvybės mokslų centrą (JGMC), Nacionalinį fizinių ir technologijos mokslų centrą (NFTMC), sudalyvauti žinių, vaizdo ir muzikos seanse „Nuo žemės žvaigždžių link" planetariume.

Birželio 11 d. veiksmas kėlėsi į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kuriame kiekvienas galėjo atrasti dominančią veiklą. Iniciatyvas absolventams ir jų šeimos nariams skirtingose zonose organizavo neakademiniai VU padaliniai: Sveikatos ir sporto, Kultūros, Psichologinio konsultavimo ir mokymų centrai, Žygeivių, Kendo klubai, Fizikos fakulteto studentų mokslinė draugija. Su VU rektoriumi prof. Artūru Žukausku ir kitais garbingais svečiais (Ingrida Šimonyte, prof. Rimandu Jankausku, doc. Kristupu Saboliu, Andriumi Uždanavičiumi) alumnai aptarė universiteto pokyčius ir ateities perspektyvas diskusijoje „XXI a. universiteto vieta ir reikšmė" (moderatorius A. Varanauskas), susipažino su Vilniaus universiteto fondu. Dieną papuošė VU pučiamųjų instrumentų orkestro „Oktava“ koncertas. 

Birželio 12 dieną festivalį užbaigė šv. Mišios už VU absolventus.

Visą festivalio laikotarpį absolventai galėjo nemokamai lankytis architektūriniame ansamblyje, pasigrožėti Vilniaus senamiesčio panorama iš šv. Jonų bažnyčios varpinės.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos