Vizitai

Paskaitos, susitikimai, vizitai

Sukurta: 20 kovo 2012
Šiuo metu, atvykti vizito į Vilniaus universitetą, gali tik tie Lietuvos moksleiviai ir jų mokytojai, kurie turi galimybių pasą arbą jį atitinkantį dokumentą. Registruotis vizitui

Lietuvos moksleivius ir jų mokytojus kviečiame susipažinti su Vilniaus universitetu. Studijų galimybių pristatymas būsimiems Universiteto studentams, įvairios paskaitos, diskusijos mokslo populiarinimo klausimais bei esamų studentų noras pasidalinti studijų patirtimi visada buvo viena svarbiausių mūsų organizuojamų veiklų. Kasmet stengiamės kuo efektyviau organizuoti studijų informacijos sklaidą, sudaryti patogias sąlygas interesantams gauti visus atsakymus į kylančius klausimus apie studijas, priėmimo tvarką.

Galimi vizitai:

Moksleivių apsilankymas Vilniaus universiteteVilniaus universiteto atstovų atvykimas į mokyklą

Registruotis vizitui

Registruotis vizitui

Vizitų metu susipažinsite su Vilniaus universitetu, studijų galimybėmis, sužinosite apie studentiškas veiklas ir organizacijas, o mes atsakysime į jums rūpimus klausimus.

Moksleivių apsilankymas Vilniaus universitete

Atvykę aplankysite Vilniaus universiteto biblioteką, išklausysite paskaitą apie Vilniaus universitetą ir studijų galimybes. Galimos ir kitos veiklos (susitikimai su padalinių atstovais, įvairios lektorių paskaitos, eksperimentai „Mobiliosios bioklasės“ laboratorijoje).