Paskaitos, susitikimai, vizitai

Vilniaus universiteto atstovų susitikimai su Lietuvos moksleiviais šiuo metu yra vykdomi nuotoliniu būdu. Norintiems užsiregistruoti, kviečiame tai daryti el. paštu . Moksleivius, kuriems kyla klausimų dėl studijų programos pasirinkimo, reikalavimų stojant į aukštąsias mokyklas ar kitais, su stojimo procesu susijusiais klausimais kviečiame kreiptis .

Lietuvos moksleivius ir jų mokytojus kviečiame susipažinti su Vilniaus universitetu. Studijų galimybių pristatymas būsimiems Universiteto studentams, įvairios paskaitos, diskusijos mokslo populiarinimo klausimais bei esamų studentų noras pasidalinti studijų patirtimi visada buvo viena svarbiausių mūsų organizuojamų veiklų. Kasmet stengiamės kuo efektyviau organizuoti studijų informacijos sklaidą, sudaryti patogias sąlygas interesantams gauti visus atsakymus į kylančius klausimus apie studijas, priėmimo tvarką.

Galimi dvejopi vizitai:

  • moksleivių apsilankymas Vilniaus universitete;
  • Vilniaus universiteto atstovų atvykimas į mokyklą.

Vizitų metu susipažinsite su Vilniaus universitetu, studijų galimybėmis, sužinosite apie studentiškas veiklas ir organizacijas, o mes atsakysime į jums rūpimus klausimus.

Moksleivių apsilankymas Vilniaus universitete

Atvykę aplankysite Vilniaus universiteto biblioteką, išklausysite paskaitą apie Vilniaus universitetą ir studijų galimybes. Galimos ir kitos veiklos (susitikimai su padalinių atstovais, įvairios lektorių paskaitos, eksperimentai „Mobiliosios bioklasės“ laboratorijoje).

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku