Studentams, norintiems studijuoti

Informacija norintiems studijuoti Ukrainos piliečiams

Sukurta: 30 lapkričio -0001

Rudens semestro paraiškų teikimo terminai

Norintys stoti į Vilniaus universitetą ir pradėti studijas 2022/2023 studijų metų rudens semestre (nuo rugsėjo 1 d.), kviečiami susipažinti su informacija apie priėmimą į studijas čia.

Užsienio piliečių priėmimo į Vilniaus universitetą metu geriausiems stojantiesiems Ukrainos piliečiams taip pat bus mokama LDK stipendija, kurios dydis 300 Eur ir ji mokama pirmuosius 10 mėnesių nuo studijų pradžios. Taip pat geriausieji gali būti atleisti nuo studijų įmokos mokėjimo visam studijų laikotarpiui. Paraiškas studijuoti Ukrainos piliečiai išimties tvarka gali teikti iki rugpjūčio 31 d. Dėl papildomos informacijos galima kreiptis el. paštu .

Stipendija

Studijų programą keičiantys ir iš Ukrainos aukštųjų mokyklų persikeliantys Ukrainos piliečiai gaus vardinę LDK stipendiją, kurios dydis yra 300 Eur per mėnesį. Stipendija bus mokama bent jau iki rugpjūčio 31 d., vėliau, esant poreikiui, Universitetas ieškos galimybių šių stipendijų mokėjimą pratęsti.

Daugiau informacijos anglų kalba galite rasti čia.

Ukrainos piliečiai taip pat gali pretenduoti į Lietuvos valstybės stipendiją nuolatinėms magistrantūros studijoms. Dieninių magistrantūros studijų studentams siūloma mėnesinė stipendija ir standartinė studijų išlaidas dengianti stipendija. Atkreipiame dėmesį, kad paraiškų teikimas stipendijai gauti yra atskira procedūra: labai rekomenduojame pretenduoti į nuolatines magistrantūros studijas, vėliau – dėl Lietuvos valstybės stipendijos.

Apie terminus, sąlygas, tinkamumo reikalavimus ir paraiškų teikimo tvarką skaitykite čia. Daugiau informacijos teiraukitės el.paštu:  arba telefonu +370 5 261 0592.