Dalyko pedagogika (matematika ir informatika; lietuvių k. ir anglų k. bei literatūra)

Sukurta: 23 gruodžio 2020

Padalinys
Šiaulių akademija

Krypčių grupė
Ugdymo mokslai

Studijų kryptis (šaka)

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų bakalauras, pedagogo kvalifikacija

Trukmė
4 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Metinė studijų kaina
3 836 EUR

Įstojusiems į valstybės finansuojamą vietą skiriama prioritetinė parama, kurios dydis per mėnesį 357,50 Eur

Dalyko pedagogikos programa nuo kitų Lietuvoje skiriasi tuo, kad suteikia galimybę studijuoti ne tik tos pačios, bet ir skirtingų ugdymo sričių mokomuosius dalykus ir integraliai vykdyti edukacinius procesus bendrojo ugdymo mokyklose bei išplėsti savo galimybes darbo rinkoje. Studijų programa sukurta reaguojant į vis augantį profesionalių, kūrybiškų ir inovatyvių istorijos, anglų kalbos, lietuvių kalbos, matematikos ir informatikos mokytojų poreikį Lietuvos švietimo įstaigose.

Tavo studijos, karjeros galimybės ir paklausa darbo rinkoje:
• studijų programos absolventai galės tęsti studijas ugdymo mokslų krypčių grupės arba specializaciją atitinkančiose magistrantūros programose. Tolesnė pedagoginės kvalifikacijos plėtra bus siūloma renkantis kvalifikacijos plėtros modulius kaip antro dalyko studijas;
• įgytas kompetencijas galės pritaikyti vyriausybiniame ir nevyriausybiniame sektoriuose;
• baigę šią studijų programą absolventai dirba bendrojo ugdymo mokyklose, savivaldybių švietimo centruose, moksleivių namuose; mokslo populiarinimo centruose, vaikų ir jaunimo organizacijose, universaliuose daugiafunkciuose centruose.

• Nuo antrojo studijų semestro galėsite pasinaudoti nauja individualiųjų studijų galimybe – pasirinkti dalį (nuo 10 iki 25 proc.) studijų dalykų, kurie bus integruoti į jūsų studijų programą. Šia galimybe pasinaudoti galės visi, 2023 m. įstoję į bet kurią Vilniaus universiteto bakalauro ar vientisųjų studijų programą. Daugiau informacijos rasite čia.