Psichologija (turintiems universitetinį aukštąjį išsilavinimą)

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės sesijinės
Studijų kryptis (šaka) Psichologija Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Socialinių mokslų bakalauras Metinė studijų kaina (2020) 2995 EUR

Parsisiųsti studijų programos aprašą

Psichologijos bakalauras išmano individų pažintinius gebėjimus, emocijas, asmens savybes ir tarpusavio santykius, grupės ir visuomenės psichologinius dėsningumus, geba atlikti psichologinius tyrimus, vadovaujasi psichologo etika pagrįstomis profesinėmis vertybėmis.

Ši studijų programa yra skirta asmenims, turintiems universitetinį aukštąjį išsilavinimą ir yra vykdoma sesijiniu tvarkaraščiu. Tai reiškia, jog akademiniai užsiėmimai Universitete vyksta vieną mėnesį per semestrą (apie keturias savaites) darbo dienomis, o likusį laiką studentai dirba savarankiškai.

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!