Psichologija (turintiems universitetinį aukštąjį išsilavinimą)

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės sesijinės
Studijų kryptis (šaka) Psichologija Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Socialinių mokslų bakalauras Metinė studijų kaina (2019) 2995 EUR

Parsisiųsti studijų programos aprašą

Psichologijos bakalauras išmano individų pažintinius gebėjimus, emocijas, asmens savybes ir tarpusavio santykius, grupės ir visuomenės psichologinius dėsningumus, geba atlikti psichologinius tyrimus, vadovaujasi psichologo etika pagrįstomis profesinėmis vertybėmis.

Ši studijų programa yra skirta asmenims, turintiems universitetinį aukštąjį išsilavinimą. Studijų programa vykdoma nuolatine studijų forma sesijiniu tvarkaraščiu.