Teisė (turintiems aukštąjį išsilavinimą)

Padalinys Teisės fakultetas Trukmė
5 metai
Krypčių grupė Teisė Studijų forma Nuolatinės sesijinės studijos
Studijų kryptis (šaka) Teisė Studijų programos kreditai 300
Kvalifikacinis laipsnis Teisės magistras Metinė studijų kaina(2021) 2750 EUR

Teisė yra susijusi su bet kuria aplink mus esančia sritimi – politika, verslu, ekonomika, socialine aplinka, kultūra, tarptautiniais ryšiais ir daugybe kitų. Studijuodami įgysite žinių apie teisės taisykles, principus ir jų taikymą. Taip pat išmoksite naudoti teisinius instrumentus sprendžiant svarbias žmogui ir visuomenei iškylančias problemas. Čia įgytos kompetencijos suteiks išskirtines galimybes pasirinkti karjerą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Vientisųjų studijų programa „Teisė“ apjungia pirmosios (bakalauro) ir antrosios (magistrantūros) pakopos universitetines studijas. Studijos skirtos asmenims jau turintiems bet kurios studijų krypties aukštąjį išsilavinimą, apmokamos studijuojančiojo lėšomis.

Nuo 8 semestro studijuojama pasirinkta konkreti teisės studijų šaka, pvz., baudžiamoji justicija, darbo ir socialinė teisė, finansų ir mokesčių teisė, privatinė teisė: civilinis procesas, privatinė teisė: įmonių ir kapitalo rinkų teisė, privatinė teisė: intelektinės nuosavybės ir konkurencijos teisė, taikomoji jurisprudencija, tarptautinė ir Europos Sąjungos teisė, viešoji teisė.

Sudaromos galimybės derinti darbinę veiklą ir studijas vienu metu, nes studijų programa vykdoma Teisė MAN ® studijų modeliu. Tai – novatoriškas požiūris į studento laiką, galimybė naudotis šiuolaikinių technologijų suteikiamais įrankiais, aiškus darbo planavimas ir lankstus mokymosi grafikas. Virtualioje mokymosi aplinkoje prieinamas studijų medžiagos turinys derinamas su virtualiomis paskaitomis, seminarais ir konsultacijomis “on-line”, ir papildomas individualiu ir komandiniu užduočių atlikimu “gyvai” auditorijoje. Ar galima parengti teisininką tik nuotolinio mokymo ar on-line įrankiais? Manome, kad ne –- socialiniai santykiai yra per daug sudėtingi, kad apie juos tyrinėtume ir mokytumės tik kompiuteryje.

Ar įmanoma parengti teisininką tik auditorijose ir bibliotekose? Iš esmės taip, tačiau galime pasiūlyti ne tik tai, kas pasiteisino per šimtmečius, bet ir tai, ką šiandien siūlo moderniosios informacijos ir komunikacijos technologijos – medžiagos, kurią gali įsisavinti bet kur ir bet kada, ir virtualų kontaktą su dėstytoju patogiu metu ir patogioje vietoje. Manome, kad tai naudinga ne tik dirbančiam ar daug keliaujančiam profesionalui, tačiau ir bet kuriam maksimaliai savo laiką ir galimybes siekiančiam išnaudoti asmeniui. Teisė MAN ® modelio studijos kaip tik Tau!

Studijos MAN ® – Mokausi Auditorijoje ir Nuotolyje

Į šią studijų programą priimami asmenys, turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį koleginį išsilavinimą.

Priėmimas vykdomas tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Universiteto nustatyta tvarka, kai kurie studijų dalykai gali būti įskaityti atitinkamai sumažinant studijų kainą.

Prašymai teikiami tiesiogiai per VU internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą VU ISAS

Teisę studijuoti Vilniaus universitete verta:

  Absolventai dirba:
  • žurnalas „Reitingai“ VU teisės studijų programas vertina geriausiai;
 
  • teisėjais, prokurorais, advokatais, notarais, antstoliais;
  • karjeros stebėsenos duomenys rodo, kad fakulteto absolventai paklausūs darbo rinkoje;
 
  • teisininkais Lietuvos ir tarptautinėse verslo įmonėse
  • per 5 metus įgyjamas magistro laipsnis su galimybe pasirinkti vieną iš 9 teisės sričių;
 
  • teisininkais ES institucijose;
  • plačios galimybės rinktis karjerą jus dominančioje srityje;
 
  • valstybės tarnautojais.
  • aukštą studijų kokybę užtikrina aukščiausio lygio teisės mokslininkai ir praktikai (teisėjai, prokurorai, advokatai, valstybės tarnautojai);
   
  • studijuosite tarp gabių ir motyvuotų kolegų, nes daugiau kaip 80 % visų universitetinių teisės studijų krepšelių atitenka būtent mūsų fakulteto studentams.
   

Egidijus Kuris„Tiems, kas nežino, teisinis darbas gali atrodyti įspraustas į siaurus rėmus. Iš tikrųjų jis turi labai daug sąsajų su įvairiomis kitomis žmonių veiklos sritimis; nėra nė vienos srities, vienaip ar kitaip nepažymėtos teisės antspaudu. Net paprasčiausias kasdienis žmonių bendravimas, kuris, atrodo, yra visiškai privatus dalykas, gali sukelti teisinių padarinių. Mano nuomone, teisė – viena įvairiapusiškiausių profesijų.“

Prof. Egidijus Kūris, Europos Žmogaus Teisių Teismo teisėjas

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku