MBA Antreprenerystė (anglų k.) (motyvacijos vertinimas)

Scope2x

Padalinys
Verslo mokykla

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Verslas

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo administravimo (MBA) magistras

Scope2x

Trukmė
1 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
60

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
10 000* / 12 000 EUR

* Mažesnė studijų kaina taikoma stojantiesiems, pateikusiems prašymą pagrindinio priėmimo I–ojo etapo metu.

* Vilniaus universiteto ir VšĮ Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklos absolventams, VšĮ Vilniaus universiteto tarptautinio verslo mokyklos ir Verslo mokyklos papildomųjų studijų absolventams, pateikusiems prašymą bet kurio priėmimo etapo metu, taikoma 10000 EUR metinė studijų programos kaina.

Visų sričių specialistams skirta programa, suteikianti verslo kūrimo ir plėtros įgūdžių. Pasirengsite darbui verslo aplinkoje, kurioje pokyčių inicijavimas ir rizikų valdymas yra kasdienybė. Žinios finansų valdymo, verslo modeliavimo, plėtros, produkto kūrimo ir komercializacijos bei kitose kritinėse srityse leis plėtoti verslą, kuriantį vertę jums, jūsų darbuotojams ir kolegoms, partneriams ir visuomenei. Programa ypač tinkama gyvybės mokslų krypties verslo specialistams ar norintiems jais tapti.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Vertinimo datą ir laiką galite rasti čia. Informacija taip pat yra prieinama Verslo mokyklos interneto svetainėje.

 

Kodėl ši programa?

  • Išskirtinė studijų aplinka. Studijuosite kartu su esamais ir būsimais antrepreneriais, užmegsite daugybę naudingų kontaktų.

  • Programa trunka tik vienus mokslo metus.

  • Studijos anglų kalba. Žinias gausite pagrindine verslo pasaulio kalba.

  • Tarptautinė dėstytojų komanda ir studijų vizitas užsienyje. Jums dėstys patyrę akademikai ir praktikai iš užsienio bei Lietuvos, o papildomų žinių įgysite studijų vizito užsienyje metu.

Karjera

  • Antrepreneris. Verslo kūrimo, valdymo ir plėtojimo žinios leis pradėti ar sėkmingai tęsti antreprenerystės kelią.

  • Verslo konsultantas. Įvairių verslo aspektų išmanymas ir gebėjimas taikyti strateginius sprendimus leis siekti verslo konsultanto karjeros.

  • Verslo akceleratorių, inkubatorių ir klasterių vadovas. Gebėjimas suprasti verslo augimo ir plėtojimo procesus, specifinės jūsų srities ir globalios verslo ekosistemos žinios parengs karjerai šiose srityse.