Šiaurės Europos kalbos ir kultūros (danų, norvegų, švedų, suomių, latvių, lenkų arba vokiečių)

Padalinys
Filologijos fakultetas

Krypčių grupė
Humanitariniai mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Filologija pagal kalbą

Kvalifikacinis laipsnis
Humanitarinių mokslų magistras

Trukmė
2 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 787 EUR

Programos ašis yra Šiaurės Europos šalių – Skandinavijos, Lenkijos, Latvijos, Vokietijos – kalbos ir kultūros. Šias kalbas ir kultūras išmanančių ekspertų poreikis auga dėl stiprėjančio kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo tarp regiono valstybių.

Programa yra atvira visų krypčių bakalauro studijų absolventams, mokantiems vieną iš regiono kalbų (danų, norvegų, švedų, suomių, latvių, lenkų arba vokiečių) ir norintiems toliau gilintis į šią kalbą ir kultūrą.

Numatyta galimybė specializuotis pagal studijuojamą kalbą (skandinavistika, germanistika, latvistika arba polonistika) ir pagal filologinį profilį (kalbotyra, literatūrologija, kultūros studijos).

Taip pat bus galima studijuoti vieną iš skandinavų kalbų „nuo nulio“.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!