Akademinis konsultavimas: (8 5) 2193144 ir

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Psichologija Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Socialinių mokslų bakalauras Metinė studijų kaina 2274 EUR

Psichologijos bakalauras išmano individų pažintinius gebėjimus, emocijas, asmens savybes ir tarpusavio santykius, grupės ir visuomenės psichologinius dėsningumus, geba atlikti psichologinius tyrimus, vadovaujasi psichologo etika pagrįstomis profesinėmis vertybėmis.

Psichologiją studijuoti Vilniaus universitete verta:

Absolventai dirba:
  • šalyje yra aukštas psichologinių paslaugų poreikis;

• švietimo, socialinės rūpybos srityse;
  • dėsto geriausi Lietuvos psichologijos teoretikai ir praktikai;

• pramonėje;

• žiniasklaidoje;
  • studijų kokybės vertinimo centras studijų programą įvertino aukščiausiais balais;

• informacinėse agentūrose,
  •  baigęs magistrantūros pakopos psichologijos studijas, į kurias priimami tik turintys psichologijos bakalauro laipsnį, galėsi tapti savarankiškai praktikuojančiu psichologu.

• rinkodaros ir valdymo institucijose;

• siekia karjeros kitose srityse, kur gali būti panaudojamos ne tik psichologijos žinios ir bendrieji įgūdžiai, bet ir įvairūs kiti gebėjimai.

„Vilniaus universitetas man buvo ir yra studijų Meka Lietuvoje, be to, jame – didžiausia įvairių specialybių pasiūla. Čia gautų žinių pakako toliau studijuoti Vakaruose. Universitetinis išsilavinimas – universalus ir labai reikalingas tam, kad nebūtum siaurų pažiūrų.“

Aistė Žemaitytė, Lietuvos olimpinio sporto centro ir bioklinikos „Biofirst“ psichologė, mokslinių straipsnių autorė