Psichologija

Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2023 metai)
3 727 EUR

Psichologijai rūpi žmogaus protas, patiriamos emocijos, elgesys, sąmonė, asmens savybės ir pažintiniai gebėjimai bei žmonių tarpusavio santykiai. Psichologo tikslas – padėti žmonėms užtikrinti gerą psichologinę savijautą.

Psichologijos studijų programa parengta remiantis „Psichologijos studijų krypties reglamentu“ bei atsižvelgiant į Europos Psichologų Asociacijų Federacijos reikalavimus psichologų rengimui. Ji atspindi visas bazines psichologijos sritis. Studentai studijuoja įvairias psichologijos teorijas ir empirinius faktus, yra mokomi suprasti individualybių, grupių, organizacijų ir visuomenės elgseną, psichologinio įvertinimo ir intervencijos metodus, spręsti elgesio problemas, atlikti mokslinius tyrimus.

Psichologijos bakalauras išmano individų pažintinius gebėjimus, emocijas, asmens savybes ir tarpusavio santykius, grupės ir visuomenės psichologinius dėsningumus, geba atlikti psichologinius tyrimus, vadovaujasi psichologo etika pagrįstomis profesinėmis vertybėmis.

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

• Nuo antrojo studijų semestro galėsite pasinaudoti nauja individualiųjų studijų galimybe – pasirinkti dalį (nuo 10 iki 25 proc.) studijų dalykų, kurie bus integruoti į jūsų studijų programą. Šia galimybe pasinaudoti galės visi, 2023 m. įstoję į bet kurią Vilniaus universiteto bakalauro ar vientisųjų studijų programą. Daugiau informacijos rasite čia.

Kodėl ši programa?

• šalyje yra aukštas psichologinių paslaugų poreikis;

• dėsto geriausi Lietuvos psichologijos teoretikai ir praktikai;

• galima rinktis gretutines studijas (daugiau informacijos);

• Studijų kokybės vertinimo centras studijų programą įvertino aukščiausiais balais;

• baigęs magistrantūros pakopos psichologijos studijas, į kurias priimami tik turintys psichologijos bakalauro laipsnį, galėsi tapti savarankiškai praktikuojančiu psichologu.

• pasirinkus gretutines pedagogikos studijas įgyjama pedagogo kvalifikacija bei kas mėnesį mokama 300 EUR dydžio skatinamoji stipendija (studijuojantiems valstybės finansuojamose vietose).

Karjera

• švietimo, socialinės rūpybos srityse;

• pramonėje;

• žiniasklaidoje;

• informacinėse agentūrose,

• rinkodaros ir valdymo institucijose;

• siekia karjeros kitose srityse, kur gali būti panaudojamos ne tik psichologijos žinios ir bendrieji įgūdžiai, bet ir įvairūs kiti gebėjimai.

„Vilniaus universitetas man buvo ir yra studijų Meka Lietuvoje, be to, jame – didžiausia įvairių specialybių pasiūla. Čia gautų žinių pakako toliau studijuoti Vakaruose. Universitetinis išsilavinimas – universalus ir labai reikalingas tam, kad nebūtum siaurų pažiūrų.“

Aistė Žemaitytė, Lietuvos olimpinio sporto centro ir bioklinikos „Biofirst“ psichologė, mokslinių straipsnių autorė

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156