Anglų filologija (anglų k.)

Padalinys
Filologijos fakultetas

Krypčių grupė
Humanitariai mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Filologija pagal kalbą

Kvalifikacinis laipsnis
Humanitarinių mokslų bakalauras

Trukmė
4 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3426 EUR

Studijos tiems, kuriems ne tik įdomu mokytis kalbų, bet ir smalsu, kuo kalbos panašios ir kuo skiriasi, kaip jos formuojasi ir kinta, kaip gyvuoja šiandien. Ne tik puikiai išmoksite anglų kalbą, bet ir pažinsite Anglijos, Airijos, Kanados, JAV kultūrą, anglų ir amerikiečių literatūrą ir įgysite tvirtus anglų kalbotyros pagrindus.

Kodėl ši programa?

• visapusiškos anglų filologijos studijos apima anglų kalbą, kalbotyrą, literatūrą ir kultūrą;

• dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, dalis jų – gimtakalbiai;

• didžioji dalis studijų vykdoma anglų kalba;

• galima išvykti dalinių studijų į geriausius užsienio universitetus;

• iki 50 proc. programos galima pasirinkti patiems (tai šios ir kitų krypčių dalykai, dar bent viena iš 20 užsienio kalbų);

• galima rinktis universiteto siūlomas gretutines studijas;

• studijų metu išmokstama dirbti ir mokytis savarankiškai ir grupėje, analizuoti, mąstyti kritiškai ir kūrybiškai, siekti kokybės ir atsakyti už savo darbo rezultatus;

• pasirinkus gretutines pedagogikos studijas įgyjama pedagogo kvalifikacija bei kas mėnesį mokama skatinamoji stipendija (studijuojantiems valstybės finansuojamose vietose).

Karjera

• užsienio šalių atstovybėse Lietuvoje;

• tarptautinėse organizacijose;

• vertimų biuruose, leidyklose ir redakcijose;

• kultūros ir švietimo įstaigose;

• valstybinėse ir viešosiose įstaigose;

• Lietuvos ir užsienio kapitalo verslo / paslaugų įmonėse;

• finansinėse institucijose (bankuose, draudimo bendrovėse);

• kelionių agentūrose.

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

„Filologijos studijos reikalauja daug kruopštaus ir nuoseklaus darbo, bet jei dirbi iš širdies, atsiperka su kaupu. Mano gyvenime ir darbe vis dar pasitaiko ne viena situacija, kai pasinaudoju dėstytojų duotais patarimais. Būkite smalsūs, ryžtingi ir iniciatyvūs, tik nuo jūsų pastangų ir kūrybiškumo priklausys, kiek naudos gausite.“

Aistė Ptakauskaitė, scenaristė, prodiuserė, prozininkė ir dramaturgė, JAV–Lietuvos alumnų asociacijos prezidentė