Anglų ir kita užsienio (vokiečių) kalba (vykdoma anglų k.)

Sukurta: 28 birželio 2013

Padalinys
Filologijos fakultetas

Krypčių grupė
Humanitariniai mokslai

Studijų kryptis (šaka)
Lingvistika

Kvalifikacinis laipsnis
Humanitarinių mokslų bakalauras

Trukmė
4 metai

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Studijų programos kreditai

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
2704 EUR

Ši programa apima dvi svarbias Europos ir pasaulio kalbas ir atveria duris į verslo, mokslo, diplomatijos pasaulį. Studijos suteikia puikią galimybę profesionaliai išmokti dvi užsienio kalbas - anglų ir vokiečių, įvaldyti šiuolaikinius kalbos tyrimo metodus, susipažinti su anglakalbių ir vokietakalbių šalių kultūra, visuomeniniu ir politiniu gyvenimu.

Šių kalbų derinys yra vienas paklausiausių šiuolaikinėje darbo rinkoje.

Įgytus gebėjimus taikysite kūrybiškai vartodami anglų ir vokiečių kalbas, versdami, spręsdami su kalba susijusius klausimus įmonėje ar įstaigoje, bendraudami ir bendradarbiaudami su užsienio partneriais.

Studijos vyksta anglų kalba. Rusų kalbos pradedama mokytis įstojus.

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Kodėl ši programa?

• aukštu lygiu išmoksite dvi darbo rinkoje paklausias kalbas: anglų ir vokiečių;

• įgysite universalų humanitarinį išsilavinimą;

• dėsto aukštos kvalifikacijos dėstytojai, tarp jų – gimtakalbiai;

• studijų turinys nuolat atnaujinamas reaguojant į darbo rinkos tendencijas ir studentų poreikius;

• įgysite vertingų bendrųjų gebėjimų: dirbti ir mokytis savarankiškai ir grupėje, analizuoti, mąstyti kritiškai ir kūrybiškai, siekti kokybės ir atsakyti už savo darbo rezultatus;

• galėsite išvykti dalinių studijų į geriausius užsienio universitetus ( ERASMUS+, DAAD, KAAD, OEAD etc.).

Karjera

• užsienio šalių institucijų atstovybėse Lietuvoje ir Lietuvos ambasadose užsienyje;

• tarptautinėse organizacijose;

• kultūros įstaigose;

• žiniasklaidoje (pvz., Delfi, BNS);

• viešųjų ryšių ir kūrybinės komunikacijos srityje;

• vertimų biuruose, leidyklose, redakcijose;

• turizmo / kelionių agentūrose, viešbučiuose;

• Lietuvos ir užsienio kapitalo verslo ir paslaugų įmonėse (pvz., bankuose - Swedbank, Danske Bank, logistikos įmonėse, shared service center);

• valstybinėse ir viešosiose įstaigose;

• laisvai samdomi arba sau darbo vietas susikuriantys turinio kūrėjai, vertėjai, leidėjai, kūrybos komunikacijos darbuotojai.