Muzikos pedagogika

Muzikos pedagogika (motyvacijos vertinimas ir stojamasis egzaminas)

Sukurta: 23 gruodžio 2020

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Ugdymo mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Pedagogika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų bakalauras
pedagogo kvalifikacija

Scope2x

Trukmė
4 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
240

Scope2x

Metinė studijų kaina (2022 metai)
3 524 EUR

Pretenduojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacijos vertinimas.

Programa skirta rengti muzikos pedagogikos specialistus, gebančius efektyviai modeliuoti ir kokybiškai organizuoti muzikinio ugdymo procesą įvairiuose švietimo sistemos lygmenyse ir sektoriuose. Muzikos pedagogikos absolventai geba kryptingai formuoti bei lavinti moksleivių meninę saviraišką ir muzikinę kultūrą, identifikuoti ir spręsti profesinės veiklos problemas, vykdyti mokslinius tyrimus, inicijuoti bendravimą ir bendradarbiavimą įgyvendinant šalies švietimo ir kultūros politiką.

Kodėl ši programa?

  • Modernus požiūris į muzikinį ugdymą. Inovatyvios, tarpdisciplininiu požiūriu grįstos studijos.
    Šiuolaikiška garso studija suteikia patrauklumo studijuoti ir įgyti kompetencijų, susijusių su garso technologijomis, kurios ypač reikalingos šiuolaikiniam muzikos specialistui sėkmingai adaptuojantis besikeičiančioje darbo rinkoje.

  • Tarptautiškumas. Sudaromos sąlygos dalį studijų laiko studijuoti užsienio universitete.

  • Studijos, derančios su darbu. Sudaromos sąlygos studijų tvarkaraštį priderinti prie vykdomos profesinės veiklos.

Karjera

  • Privati muzikinio ugdymo veikla. Įgysite kompetencijų, reikalingų sėkmingai privačiai muzikinio ugdymo veiklai vykdyti.

  • Darbas ugdymo įstaigose. Galėsite dirbti muzikos pedagogu bendrojo ugdymo ir meno mokyklose, aukštosiose mokyklose, gimnazijose, ikimokyklinio ugdymo įstaigose.

  • Karjera meno ugdymo organizacijose. Šis išsilavinimas leis eiti administracines pareigas įvairiose muzikos organizacijose, rengti ir įgyvendinti modernius ugdymo planus, plėtoti ugdymo procesus.

„Dar prieš baigiant gimnaziją, buvau tvirtai nusprendusi, kad noriu būti muzikos mokytoja, tačiau mane visada žavėjo ir renginių organizavimo bei jų vedimo veikla. Gerai išanalizavus man aktualias studijų programas, net nedvejodama pasirinkau šį universitetą, nes jis vienintelis visoje Lietuvoje pasiūlė tai, apie ką svajojau - muzikos studijų progamą kartu su renginių vadybos specializacija. Tik pradėjusi studijuoti, supratau, kad tai geriausias mano pasirinkimas, nes čia dirba kvalifikuoti dėstytojai, kurie suteikia visas reikiamas kompetencijas ir žinias ateities darbui, o koncertinė veikla ne tik papildo studentišką gyvenimą, bet ir suteikia galimybę keliauti ir pažinti kitas kultūras."

Urtė Kavaliauskaitė, Šiaulių „Rasos“ progimnazijos neformaliojo ugdymo organizatorė, klasės auklėtoja, muzikos mokytoja