Odontologija

Padalinys Medicinos fakultetas Trukmė 5 metai
Krypčių grupė Sveikatos mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Odontologija Studijų programos kreditai 300
Kvalifikacinis laipsnis Sveikatos mokslų magistras Metinė studijų kaina(2021) 7880 EUR
Profesinė kvalifikacija Gydytojas odontologas    

Odontologija – savarankiška ir svarbi bendrosios medicinos šaka, kurioje ypač glaudžiai susiję gydymas, mokslas ir menas. Specialybės moto – padėti kurti sveiką ir gražų žmogų.

Studijų programos tikslas – parengti aukštos kvalifikacijos gydytojus odontologus, kurie pagal savo kompetenciją išmanytų odontologijos mokslo pagrindus: žinotų burnos ligų atsiradimo priežastis, jų vystymosi mechanizmus, šiuolaikinius tyrimo ir diagnostikos metodus, įvairių veiksnių įtaką gydymo prognozei, gebėtų surinkti ir analizuoti mokslo šaltinius, juos pritaikyti praktikoje, dirbti kartu su kitų sveikatos priežiūros sričių specialistais, siekdami užtikrinti atskiro individo ir visuomenės sveikatą.

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Odontologiją studijuoti Vilniaus universitete verta:

  Karjeros galimybės:
  • odontologinius praktinius įgūdžius pradedama ugdyti jau antraisiais studijų metais;
 
  • valstybinėse ir privačiose sveikatos priežiūros įstaigose;
  • odontologinius dalykus simuliatorių salėje studentai pradeda studijuoti nuo antrųjų metų;
;
  • mokslo ir studijų institucijose.
  • galima dalyvauti studentų mainų programoje, išvykti mokytis į kitą Europos šalies universitetą;
   
  • galima studijuoti vienos iš 6 odontologijos šakų rezidentūroje;
   
  • iki 50 proc. studijų trukmės galėsite studijuoti užsienio universitetuose;
   
  • kiekvieną discipliną dėstys srities specialistai: vaikų odontologiją – vaikų odontologas, burnos chirurgiją – burnos chirurgas ir t. t..
   

Justinas PletkusStudijos universitete mano gyvenime atnešė daug vertės. Be akivaizdžių dalykų, kaip diplomas, profesija, universitetas duoda ne ką mažiau svarbių pridėtinių verčių: asmenybės tobulėjimas, universaliųjų žinių įgijimas, platus kolegų bei bendraminčių tinklas ne tik universiteto aplinkoje, bet ir su bendraminčiais pasaulio šalyse. Studijuodamas Vilniaus universitete turėjau garbės mokytis iš geriausių specialistų ir dėstytojų, naudotis begaliniais universiteto ištekliais. Tad kiekvienas, kuris gyvenime užsispyręs siekti asmeninių ir profesinių aukštumų, turėtų pagalvoti apie studijas universitete.

Justinas Pletkus, Medicinos fakulteto Odontologijos instituto jaunesnysis asistentas

 

 

„Studijos pateisino mano lūkesčius, įkvėpė nesustoti ir nuolatos tobulėti. Esu dėkinga savo dėstytojams už suteiktus sparnus. Mokslas nėra lengvas užsiėmimas, tačiau turintys ambicijų pasiekti savo svajones ir kurti vis naujas turėtų nepabūgti ir pradėti savo kelią Vilniaus universitete.“

Lina Džiaugytė, VU Medicinos fakulteto Odontologijos instituto doktorantė ir jaunesnioji asistentė

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku