Pradinio ugdymo pedagogika ir ikimokyklinis ugdymas (sesijinis tvark.) (motyvacijos vertinimas)

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Ugdymo mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Pedagogika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Ugdymo mokslų bakalauras
pedagogo kvalifikacija

Scope2x

Trukmė
4 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
240

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 426 EUR

Pretenduojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacijos vertinimas.

Programa, rengianti aukštos kvalifikacijos pradinio ir ikimokyklinio ugdymo specialistus, išmanančius vaiko ugdymo procesą, kuriančius vaikui palankias edukacines aplinkas, kritiškai reflektuojančius pedagoginę patirtį, galinčius kūrybiškai planuoti ir organizuoti profesinę veiklą. Baigę šią studijų programą tapsite kvalifikuotais pradinių klasių ir ikimokyklinio ugdymo mokytojais, gebančiais ugdyti vaikus pagal ugdymo programas, atsižvelgdami į jų poreikius ir gebėjimus.

Valstybės finansuojamose vietose studijuojantys studentai kas mėnesį gauna 300 eurų dydžio valstybinę pedagogo stipendiją. 

 

Kodėl ši programa?

  • Puikios įsidarbinimo galimybės. Apie 90 procentų absolventų sėkmingai įsidarbina ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogais.

  • Praturtinančios praktikos galimybės. Profesinę praktiką galėsite atlikti geriausiose Lietuvose ir užsienio ugdymo įstaigose.

  • Modernus studijų procesas. Studijos grindžiamos tarptautine pedagogine patirtimi, studijų procesas organizuojamas taikant išmaniąsias technologijas.

Karjera

  • Karjera pradinio ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Būsite kvalifikuoti dirbti valstybinėse ar privačiose švietimo ir ugdymo įstaigose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

„Savo alma mater jaučiausi kaip namuose, ne veltui daugelis jį vadino šeimos universitetu. Čia mane išmokė ne tik profesinių dalykų, bet ir suteikė daug gyvenimiškos patirties. Baigusi šį universitetą jaučiuosi pakankamai subrendusi mąstyti profesionaliai, kiekvienoje situacijoje išmokau racionaliai priimti sprendimus, pati jaučiu, kad užaugau kaip tvirta asmenybė, kuri geba reikšti savo nuomonę. Čia kiekvienas studentas yra svarbus. Visi turėjome teisę į savo nuomonę, dėstytojus - kolegas ir patarėjus, kurie dalinosi ne tik žiniomis, bet ir savo ilgamete patirtimi, bei patarimais. Jei kas klaustų, ar atsukus laiką atgal vis dar rinkčiausi studijas šiame universitete? Nedvejodama atsakyčiau - žinoma TAIP!."

Sigita Masaitienė, Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja

„Pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo bakalauro studijų laikotarpis man buvo vienas įsimintiniausių ir svarbiausių. Pasirinkti tokią studijų kryptį paskatino ilgametė svajonė būti mokytoja. Tiksliai žinojau dar nuo vaikystės, kad mane domina darbas su vaikais, todėl net nesvarstydama pasirinkau šias studijas universitete. Studijos man suteikė daug žinių, pažinčių, naujų draugų ir susitikimų su įdomiomis asmenybėmis. Šiuo laikotarpiu susipažinau ir bendradarbiavau su daugeliu nuostabių dėstytojų bei mokslininkų, kurie visada patardavo ir skatindavo siekti geriausių rezultatų. Džiaugiuosi savo pasirinkimu ir tariu nuoširdų AČIŪ universiteto bendruomenei už keturis asmeninio bei profesinio tobulėjimo metus."

Enrika Čeplinskytė, Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ auklėtoja

„Bakalauro studijos, visomis prasmėmis, buvo vienas nuostabiausių mano gyvenimo etapų. Įgijau ne tik žinių ir kompetencijų, susiradau draugų ir praplėčiau savo pasaulėvaizdį, bet ir augau asmenybiniu požiūriu. Džiaugiuosi, kad kompetentingi ir lankstūs dėstytojai leido augti ir ieškoti man artimiausio pedagoginio požiūrio. Organizuoti renginiai, akcijos, projektai yra tas arkliukas, kurį tęsiu ir dabar, kai pati dirbu pedagoginį darbą. Pradinio ugdymo pedagogikos ir ikimokyklinio ugdymo studijos buvo geriausias mano pasirinkimas!"

Živilė Bagūnaitė, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos pradinių klasių mokytoja, auklėtoja