Vadyba (lietuvių k.)

Padalinys Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Verslo ir viešoji vadyba Studijų forma Nuolatinės studijos
Studijų kryptis (šaka) Vadyba Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Verslo vadybos bakalauras Metinė studijų kaina (2021)

2640 EUR

Studijų programos tikslas – parengti verslo vadybos specialistus, gebančius kurti ir valdyti savo verslus, dirbti verslo įmonėse ir viešojo sektoriaus organizacijose, suteikti verslo strategijų kūrimo, strateginio organizacijų valdymo, verslo derybų, personalo valdymo, rinkodaros, rinkos tyrimų, apskaitos ir finansų žinių, kurios yra šiuolaikinio verslo sėkmės pagrindas.

Ši studijų programa yra vykdoma tiek nuolatinų dieninių studijų forma, tiek nuolatinių sesijinių studijų forma. Daugiau informacijos apie formas galite rasti čia.

 

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Vadybą studijuoti Vilniaus universitete verta:

                       Absolventai dirba:
  • tai populiariausia vadybos studijų programa Vilniaus universitete, suteikianti žinių geriausiai apmokamiems pasaulyje specialistams, galintiems pasirinkti karjeros galimybes nuo žemiausios grandies vadybininko iki stambių įmonių lygio vadovų;
                         
  • Kraft Foods Lietuva;
  • galima pasirinkti gretutines studijas;
 
  • VP Market;
  • dvejus metus galima studijuoti užsienio universitetuose: vienerius pagal Erasmus+ sutartį, o antruosius – pagal dvišales sutartis tokiose šalyse kaip Australija, JAV, Korėja ir pan.
 
  • Bored Panda;
   
  • L’Oreal. 

Šiuo metu esu savo įmonės MB Prolabus direktorė, prekės ženklo NESHKIS kūrėja bei vystytoja. NESHKIS palaiko sąmoningo vartojimo idėją ir mano, kad šiais laikais mūsų naudojami daiktai privalo atlikti kelias funkcijas. Siekiame stilingais ir žaismingais gaminiais keisti žmonių požiūrį į atšvaitus. Esame kitokių, unikalių šviesą atspindinčių aksesuarų, kuprinių, kompiuterių bei planšečių dėklų, juosmens rankinių su integruotais atšvaitais kūrėjai. Aktyvūs miesto ir pasaulio tyrėjai čia randa stilių, saugumą bei matomumą. Dirbame tiek su verslo įmonėmis, kuriame specialias kolekcijas bei gaminius jiems, tiek su privačiais žmonėmis. Daugiau apie mūsų produkciją galite rasti www.neshkis.lt. VU studijavau verslo vadybą, vėliau gamybos vadybą, šiuo metu kaip tik grįžau prie tokio darbo, kur labai praverčia įgyos gamybos vadybos žinios. Visą savo karjerą dirbau tokius darbus, kur galėjau pilnai panaudoti įgytas žinias universitete."

Gabija Vanagė, MB Prolabus direktorė, prekės ženklo NESHKIS kūrėja bei vystytoja

 

Srityje, kurioje šiuo metu darbuojuosi įvyko neįtikėtinai daug pokyčių per paskutinius kelerius metus. Būdas, kaip vartotojai atranda ir perka produktą ir iš kitos pusės - kaip įmonės jį parduoda šiandien yra visai kitoks, nei tuo metu, kai studijavau VU EVAF. Nepaisant to, ne kartą tenka prisiminti skaitytas klasikines marketingo knygas ar bemieges naktis ruošiantis kontroliniams. Nemažai vadybos ir įmonės valdymo teorinių žinių man pavyko tuo pačiu metu įgyvendinti praktikoje, nes aktyviai dalyvavau studentiškoje veikloje, už ką esu labai dėkinga visiems prisidejusiems. Tai padėjo labai greitai suvokti, kaip veikia teorijos realiose situacijose. Tai vienareikšmiškai buvo vieni spalvingiausių metų, kurie vislaiką išliks atmintyje, dėl nuostabios VU EVAF bendruomenės ir tenai sutiktų žmonių."

Nora Žukauskaitė, Global Head of Marketing, Ciaté London


„Studijos buvo nelengvos, bet labai įdomios ir kokybiškos – čia gavau puikų startą tolesnėms magistro studijoms ir darbinei veiklai vienoje stambiausių, žinomiausių Skandinavijoje ir Europoje bendrovių. Smagu prisiminti, kaip kartais murmėdavome, kam reikia gilių teorinių žinių, bet pradėjusi dirbti turėjau „atsiprašyti“ užrašų – supratau, koks svarbus tvirtas teorinis žinių pagrindas sėkmingai praktinei veiklai.“

Otilija Gaižauskaitė-Buch, „SVITZER A/S A. P. Moller-Maersk Group“ (Danija) Pirkimų departamento vadovė

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku