„ARQUS“ doktorantūros karjeros už universiteto ribų savaitė

Sukurta: 06 balandžio 2021

Pagrindiniai faktai ir tikslas

Pagal „ARQUS“ šeštąją veiklos kryptį „Parama moksliniams tyrimams ir jaunųjų mokslininkų ugdymas“ buvo sukurtos iniciatyvos, kurių tikslas – padėti doktorantams ir mokslų daktarams pasiūlyti savo įgūdžius ir žinias darbdaviams už universiteto ribų. Viena iš šių iniciatyvų yra „Arqus“ doktorantūros karjeros už universiteto ribų savaitė.

Šis renginys vyks 2021 m. spalio 13–15 d. Graco universitete. Maždaug 60 dalyvių – doktorantų, mokslų daktarų ir karjeros plėtros ekspertų – iš septynių „ARQUS“ aljanso universitetų susitiks su vietos verslininkais ir dirbs kartu. Esant judėjimo suvaržymams dėl COVID-19 pandemijos, renginys vyks nuotoliniu būdu.

Pagrindiniai doktorantūros karjeros savaitės tikslai yra ne tik bendradarbiavimas tarptautinėje ir daugiakultūrėje aplinkoje, bet ir doktorantų bei mokslų daktarų įgūdžių ugdymas karjerai už universiteto ribų. Dalyviai įvertins savo kompetencijas, išmoks jas aiškiai atskleisti kitiems, mokysis rengti verslo (įskaitant vidinį verslą) projektus ir bus mokomi atverti profesines bei padidinti įsidarbinimo galimybes.

Paraiškos forma dalyviams

Atrinktiems kandidatams bus padengtos kelionės ir nakvynės išlaidos.

Norėdami dalyvauti atrankoje, užpildykite šią dalyvio paraiškos formą.
Paraiškos pateikimo terminas – 2021 m. gegužės 19 d. Sėkmingai praėjus atranką, apie tai jums bus pranešta birželio mėn. Paraiškų teikėjai Vilniaus universitete paraiškos formą turėtų siųsti Vilniaus universiteto koordinatorei Vidai Lapinskaitei.

Renginio programa

Netrukus bus paskelbta visa mokslų daktarų / doktorantų seminaro programa. Karjeros savaitės temos ir renginiai:

• Doktorantūros studijų metu įgytų įgūdžių įvertinimas
• Kūrybiško verslumo seminaras
• Tarptautinių darbo prašymų rengimas
• Susitikimas Graco universiteto Žinių ir inovacijų perdavimo centre
• Projektų pristatymo konkursas
• Karjeros pietūs

Be seminarų ir užsiėmimų, skirtų padėti dalyviams užsitikrinti karjerą už universiteto ribų, vyks seminarai verslumo ir kūrybiškumo temomis, kurie padės doktorantams ir jauniems mokslininkams suvokti, ką reiškia verslumo dvasia ir elgsena. Pavyzdžiui, dalyviai pagerins savo kompetencijas šiose srityse: bendradarbiavimas su kitais, problemų sprendimas, bendravimas, savimonės stiprinimas ir asmeninių kompetencijų įvertinimas.

Dalyviai taip pat išmoks įvertinti ir išanalizuoti verslumo galimybes, t. y. kaip būti kūrybingiems, kaip atpažinti galimybę, ją plėtoti, nustatyti jos siūlomą vertę ir pristatyti ją.

Naudinga informacija

Informacija apie ZWI.
• Daugiau apie Gracą – miesto žemėlapiai („Graz Tourismus“).
Čia rasite su universitetu susijusių viešbučių sąrašą.
• Daugiau naudingos informacijos galite rasti čia.

„ARQUS“ Europos universitetų aljansą sudaro Bergeno, Granados, Graco, Leipcigo, Liono, Padujos ir Vilniaus universitetai. Aljanso veiklas finansuoja Europos Komisija.