ISLYE20 20callParaiškų teikimo terminas pasibaigė.

Arqus kvietimas teikti paraiškas ISLYE - Tarptautinei verslumo skatinimo programai 2020-21 m. (angl. International Soft Landing for Young Entrepreneurs)

Jei domina naujo verslo kūrimas ir norėtumei išbandyti savo sukurtą produktą/paslaugą tarptautinėje rinkoje, o verslumo ekspertų ir patyrusių verslininkų patarimai ir grįžtamasis ryšys būtų vertingas tolesniam Tavo ar komandos sumanyto verslo vystymui, ARQUS universitetų aljanso (Bergeno, Granados, Graco, Leipcigo, Liono, Paduvos ir Vilniaus universitetai) siūloma ISLYE verslumo skatinimo programa kaip tik Tau!

ARQUS ISLYE (angl. International Soft Landing for Young Entrepreneurs) programos tikslas - pasiūlyti versliems studentams mobilumo galimybes tarp Arqus projekto miestų, užmezgant partnerystes tarp universitetų (arba jų partnerių) inkubatorių. Visos paslaugos ir ištekliai studentams, atvykstantiems iš Arqus aljanso partnerių inkubatorių kurti tarptautines verslo plėtros strategijas savoms idėjoms komercinti, siūlomi nemokamai. Tai unikali galimybė studentams įgyti verslo vystymo ir mobilumo iš vieno inkubatoriaus į kitą patirties.

Kodėl verta dalyvauti ARQUS ISLYE programoje?
Tarptautinio mobilumo patirtis studentams yra vertinga, nes ji suteikia:
• Galimybę susipažinti su daugia-kultūriniu požiūriu į verslą;
• Tarptautinę mentorystę ir konsultacinę parama Tavo verslumo projektui;
• Galimybę susipažinti ir bendrauti su startuoliais ir įmonėmis, vadovaujantis tarpusavio patirties keitimosi (angl. peer to peer) logika;
• ISLYE tinklo partnerių pagalbą formuojant savo verslo tinklą tolesnėms veikloms.

2020-21m. kvietimo kalendorius
• Kvietimo teikti paraiškas pabaiga yra š.m. rugsėjo 15 d. vidurdienis.
• Atrankos rezultatai skelbiami rugsėjo pabaigoje.
• Mokymo etapas (virtualios mentorystės ir konsultacijų sesijos) vyks nuo š.m. rugsėjo iki gruodžio mėn.
• Mobilumo periodas inkubavimo veikloms inkubatoriuose numatytas 2021 m. Tikslios mobilumo datos į inkubatorius yra derinamos pagal atrinktų studentų ir priimančių Arqus aljanso partnerių inkubatorių galimybes.

Paraišką sudaro:
• Užpildyta paraiškos forma anglų kalba (iki 3 puslapių) – (forma pridedama)
• Pareiškėjo(s) ar pareiškėjų komandos CVs.
Užpildyta paraiškos forma kartu su pareiškėjų CV pateikiama el. paštu Vilniaus universiteto Inovacijų
skyriui () iki rugsėjo 15 d. 12 val. Siųsdami paraišką nurodykite “Arqus ISLYE programos kvietimui”.

Daugiau informacijos:
Vilniaus universiteto Inovacijų skyrius: ; tel. 8 5 2687017.
Informacija apie ISLYE programos kvietimą anglų kalba rasite čia:“Arqus ISLYE 2020-21 Call for Application”.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!