ARQUS kvietimas teikti paraiškas ISLYE – Tarptautinei verslumo skatinimo programai 2021-22 m.

Sukurta: 12 rugpjūčio 2020

islyeJei domina naujo verslo kūrimas ir norėtumei išbandyti savo sukurtą produktą/paslaugą tarptautinėje rinkoje, o verslumo ekspertų ir patyrusių verslininkų patarimai ir grįžtamasis ryšys būtų vertingas tolesniam Tavo ar komandos sumanyto verslo vystymui, ARQUS universitetų aljanso (Bergeno, Granados, Graco, Leipcigo, Liono, Paduvos ir Vilniaus universitetai) siūloma ISLYE verslumo skatinimo programa kaip tik Tau!

ARQUS ISLYE (angl. International Soft Landing for Young Entrepreneurs) programos tikslas – pasiūlyti versliems studentams mobilumo galimybes tarp ARQUS projekto miestų, užmezgant partnerystes tarp universitetų (arba jų partnerių) inkubatorių. Visos paslaugos ir ištekliai studentams, atvykstantiems iš ARQUS aljanso partnerių inkubatorių kurti tarptautines verslo plėtros strategijas savoms idėjoms komercinti, siūlomi nemokamai. Tai unikali galimybė studentams įgyti verslo vystymo ir mobilumo iš vieno inkubatoriaus į kitą patirties.

Kodėl verta dalyvauti ARQUS ISLYE programoje?
Tarptautinio mobilumo patirtis studentams yra vertinga, nes ji suteikia:

• Galimybę susipažinti su daugiakultūriniu požiūriu į verslą;
  • Tarptautinę mentorystę ir konsultacinę parama Tavo verslumo projektui;
  • Galimybę susipažinti ir bendrauti su startuoliais ir įmonėmis, vadovaujantis tarpusavio patirties keitimosi (angl. peer to peer) logika;
  • ISLYE tinklo partnerių pagalbą formuojant savo verslo tinklą tolesnėms veikloms.

Jei susidomėjai, lauksime el. būdu užpildytos paraiškos formos anglų kalba iki spalio 22 d.

• Atrankos rezultatai skelbiami spalio mėn. pabaigoje.
  • Mokymo etapas (virtualios mentorystės ir konsultacijų sesijos) vyks nuo š. m. lapkričio iki gruodžio mėn.
  • Mobilumo periodas inkubavimo veikloms inkubatoriuose numatytas 2022 m. sausio mėn. Tikslios mobilumo datos į inkubatorius yra derinamos pagal atrinktų studentų ir priimančių ARQUS aljanso partnerių inkubatorių galimybes.

Daugiau informacijos: Vilniaus universiteto Inovacijų skyrius: ; tel. +370 5 268 7017.
Informacija apie ISLYE programos kvietimą anglų kalba rasite čia.

Kvietimą 2021–2022 m. mobilumo veikloms į universitetų inkubatorius planuoja šie ARQUS universitetų aljanso akademiniai partneriai:

• Bergeno universitetas (Norvegija)
  • Granados universitetas (Ispanija)
  • Graco universitetas (Austrija)
  • Leipcigo universitetas (Vokietija)
  • Liono universitetas (Prancūzija)
  • Padovos universitetas (Italija)
  • Vilniaus universitetas (Lietuva)