Šeštoji „Arqus Café“ jau laukia besiregistruojančių dalyvių

Sukurta: 07 kovo 2023

arqus cafe 6 3x2 1800Visų „Arqus“ universitetų bendruomenių nariai jau gali registruotis dalyvauti šeštojoje „Arqus Café“. Kavinė veiks nuo 2023 m. kovo 13 iki birželio 30 d.

Arqus Café“ – virtuali erdvė, skirta „Arqus“ universitetų studentams. Čia jie mažomis grupelėmis galės jaukiai bei nesivaržydami praktikuotis ir tobulinti savo užsienio kalbų žinias. Tai puiki galimybė neformalioje aplinkoje plėsti savo kalbines ir kultūrines žinias kartu su kitais kalbų besimokančiais studentais. Virtuali kavinė atvira visiems, tačiau idealiausiai ji tinka turintiems ne žemesnio kaip A2/B1 lygio kalbos žinių. Nors „Arqus Café“ negalima vadinti kalbos kursais, ši erdvė tikrai patiks tiems, kurie nori patobulinti užsienio kalbos įgūdžius ir pasidžiaugti tarpkultūrinėmis patirtimis.

„Arqus Café“ veiks kartą per savaitę „Zoom“ aplinkoje. Kiekvienas susitikimas truks 1 val. Bendravimo sesijoms vadovaus mentoriai, kuriems sesijos kalba yra arba gimtoji arba pirmoji užsienio. Prašome atkreipti dėmesį, kad užsiėmimai vyksta Centrinės Europos (CET) laiku.

Šiuo metu galima registruotis į šių kalbų virtualias sesijas: arabų, vokiečių, anglų, prancūzų, italų, norvegų, lenkų, portugalų ir ispanų.

Registracija atvira iki 2023 m. kovo 17 d. Užsiregistruoti bus įmanoma ir vėliau, tačiau vietų kiekis yra ribotas. „Arqus Café“ erdvėms užsipildžius, organizatoriai kitus užsiregistravusiuosius įtrauks į laukiančiųjų sąrašą.

Plačiau apie „Arqus Café“, siūlomas kalbas ir registraciją internetu skaitykite čia.

Užsiplikykite puodelį kavos ir junkitės prie virtualių bendravimo erdvių!

Domina galimybė konkrečios kalbos sesijoje padirbėti mentoriumi? Visą informaciją apie reikalavimus ir registracijos eigą rasite čia.