Trumpi pasakojimai apie žinių įvairovę

Sukurta: 16 birželio 2022

Po dalyvavimo praeitame BIBA forume apie žinių įvairovę sesijos dalyviai dabar kviečiami teikti trumpus pasakojimus pagal „Arqus“ aljanso iniciatyvą „BIBA forumo alumnai 2022“. Norintys dalyvauti vyresnio amžiaus ir jauni studentai kviečiami rašyti trumpus pasakojimus žinių įvairovės tema.

Ne daugiau kaip 100 žodžių pasakojimas gali būti parašytas anglų arba gimtąja kalba.

Darbus atsiųskite čia iki birželio 30 d.

BIBA (Building Intergenerational Bridges in Arqus) forumas – tai iniciatyva, organizuojama pagal 2.8 veiklos kryptį „Senjorų universitetai: dalijimasis gerąja patirtimi ir trumpalaikis judumas“, kuria siekiama kurti įtraukesnes visuomenes didinant aukštojo mokslo institucijų prieinamumą bei atveriant naujas galimybes. Šiuo tikslu forumas kas mėnesį rengia nemokamas ir atviras 1,5 valandos trukmės diskusijas apie aktualias šiuolaikinio pasaulio idėjas ir problemas, žvelgiant iš įvairių šalių ir skirtingų kartų perspektyvos.

Šie užsiėmimai skirti tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus studentams.