Inovacijų klubas

Inovacijų klubas

Sukurta: 30 lapkričio -0001

 

Kas tai?

Vilniaus universiteto bendruomenė siekia prisidėti prie pokyčių – valstybės pažangos, visuomenės gerovės, pažangių sprendimų kiekvieno mūsų kasdienybėje. Žinoti apie naujausius sprendimus visada labai maga smalsiausiems. Tačiau kartu įsitraukti į naujų sprendimų paiešką yra dar vertingiau. Juk sėkmingai užmegztas kontaktas dažnai prasideda nuo kartu išgerto kavos puodelio, nuoširdaus pokalbio ir šypsenos. Tad pristatome ,,Inovacijų klubą“ − mokslo ir verslo bendradarbiavimo tinklaveikos platformą. Inovacijų klubas ne tik kvies į įdomias diskusijas, bet ir skatins mokslininkus susitikti su verslo įmonių atstovais tinklaveikos renginiuose.

Kam skirta?

Inovacijų klubas kvies verslo įmones, socialinius ir akademinius partnerius, besidominčius Vilniaus universiteto moksliniais tyrimais, susitikti su universiteto tyrėjais bei siūlyti verslo ar viešojo sektoriaus organizacijoms aktualias temas diskusijoms, susipažinti su universitete sukurtais mokslu grįstais sprendimais, technologijomis, inovacijomis bei mokslo-verslo bendradarbiavimo sėkmės istorijomis. Mokslininkams Inovacijų klubo renginiai taps gera proga bent trumpam ištrūkti iš savų darbų verpeto, susitikti su kolegomis bei pasisemti įkvėpimo būsimiems moksliniams tyrimams. Na, o visiems, turintiems smalsumo geną, Inovacijų klubas padės sekti Vilniaus universiteto mokslo ir inovacijų pulsą.

Kada?

Norėdami sužinoti apie artimiausius Inovacijų klubo renginius – prenumeruokite innovations@vu naujienlaiškį ir sekite naujienas Vilniaus universiteto tinklapyje bei socialiniuose tinkluose.

 ,,Mokslo sprendimai 360°“

Viena iš Inovacijų klubo platformos veiklų – diskusijų ciklas ,,Mokslo sprendimai 360°“. Šis pavadinimas atspindi diskusijų pobūdį: inovacijos ir sprendimai bus apžvelgiami maksimaliai plačiai, giliai ir detaliai - 360° kampu!

Įvykę renginiai

 

Vilniaus universiteto inovacijų diena ,,INNODAY“

Inovacijų dienos metu verslo, socialiniams ir akademiniams patneriams pristatomos Vilniaus universiteto (VU) bendradarbiavimo su verslu ir tyrėjų verslumo sėkmės istorijos bei universitete vykdomi moksliniai tyrimai. 

Įvykę renginiai

 

 

 

 

Inovacijų klubo veiklos finansuojamos pagal ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Antrepreneriško požiūrio ir verslumo kultūros skatinimas Vilniaus universitete“ (01.2.2-CPVA-K-703-04-0006)

zenklas 2015 04 13