Technologinio verslo inkubatorius

Technologinio verslo inkubatorius

Sukurta: 17 rugsėjo 2018

Technologinio verslo inkubatorius įsikūręs Saulėtekio slėnyje, šalia Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro. Inkubatorius yra greta tokių akademinių institucijų kaip Nacionalinis fizinių ir technologijos mokslų centras, Mokslinės informacijos ir informacijos centras (MKIC), Vilniaus universiteto Fizikos, Teisės, Ekonomikos ir verslo administravimo ir Komunikacijos fakultetų, o tai leidžia lengvai pasiekti aukščiausio lygio specialistus, mokslinių tyrimų paslaugas ir infrastruktūrą.

Pradedančiajai gyvybės mokslų srities įmonei, įsikūrusiai Technologinio verslo inkubatoriuje, sudaromos galimybės gauti paslaugų paketą, reikalingą sėkmingam verslo vystymui: tai ne tik technologinės ir laboratorinės patalpos ir darbo kabinetai, bet ir kitos paslaugos – inkubatoriaus įmonėms Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas teikia teisines, intelektinės nuosavybės valdymo, verslo vystymo, investuotojų ir/ar finansavimo šaltinių pritraukimo, buhalterines, rinkodaros, produktų ir paslaugų validavimo bei komercinimo ir kitas konsultacijas.  Leistinas inkubacinis laikotarpis iki 5 metų.

Inkubatoriuje šiuo metu jau yra įsikūrusios šios įmonės: UAB „Satimed“, UAB „Thermopharma Baltic“, UAB „Diagnolita“UAB „Spila“, UAB „Droplet Genomics“, MB „Sekos“, UAB „Baltymas“, UAB „CasZyme“UAB ,,Experimentica".

Jei Jus domina smulkios ar vidutinės įmonės, dirbančios gyvybės mokslų ir susijusiose srityse, inkubavimo galimybės Technologinio verslo inkubatoriuje, susisiekite su mumis.