Patentai

Vilniaus universiteto mokslininkai yra sukūrę išradimų, kuriems suteikti įvairūs tarptautiniai patentai (Europos, JAV ir kitų šalių patentų tarnybų). Kadangi universitete kuriami išradimai yra tarpdisciplininiai, išradimų patentų ir/ar patentinių paraiškų pavadinime ir apibūdinančiuose raktažodžiuose gali būti kelios mokslinių tyrimų ir technologijų sritys. Dėl dominančio VU patento ar patentinės paraiškos licencijavimo galimybių susisiekite .

Raktažodis

3D scanning radar and method for determining altitude of a present object

Sukurta: 04 liepos 2023
Kryptis: Telekomunikacijos

Purpose of the invention is to obtain distance and altitude data of an object position in 3D space by using conventional radar hardware including at least an antenna, a transmitter, a receiver and other devices and equipment required for operation of conventional radars, as well as an additional device for processing and presenting information obtained by the radar.

Inventor: Saulius Rudys

Jurisdiction: LT