Patentai

Vilniaus universiteto mokslininkai yra sukūrę išradimų, kuriems suteikti įvairūs tarptautiniai patentai (Europos, JAV ir kitų šalių patentų tarnybų). Kadangi universitete kuriami išradimai yra tarpdisciplininiai, išradimų patentų ir/ar patentinių paraiškų pavadinime ir apibūdinančiuose raktažodžiuose gali būti kelios mokslinių tyrimų ir technologijų sritys. Dėl dominančio VU patento ar patentinės paraiškos licencijavimo galimybių susisiekite .

Raktažodis

Antibodies for photoactive protein manipulation

Sukurta: 23 rugpjūčio 2023
Kryptis: Biotechnologijos

The invention describes a high affinity monoclonal antibody 12B6 that specifically interacts with a photolabile DMNB moiety. This antibody is suitable for recognizing DMNB groups in proteins (and potentially other biomolecules). The interaction of the antibody and the unique DMNB group allows the manipulation of proteins labeled with photolabile groups by immunoprecipitation.

Inventors: Saulius Klimašauskas; Rasa Rakauskaitė; Giedrė Urbanavičiūtė; Rita Lasickienė, Martynas Simanavičius; Aurelija Žvirblienė

Jurisdiction: LT, EP

Link to espacenet