Patentai

Vilniaus universiteto mokslininkai yra sukūrę išradimų, kuriems suteikti įvairūs tarptautiniai patentai (Europos, JAV ir kitų šalių patentų tarnybų). Kadangi universitete kuriami išradimai yra tarpdisciplininiai, išradimų patentų ir/ar patentinių paraiškų pavadinime ir apibūdinančiuose raktažodžiuose gali būti kelios mokslinių tyrimų ir technologijų sritys. Dėl dominančio VU patento ar patentinės paraiškos licencijavimo galimybių susisiekite .

Raktažodis

Inhibition of protein amyloid aggregation using fluorinated benzenesulfonamides

Sukurta: 31 sausio 2024
Kryptis: Biotechnologijos

This invention teaches a class of fluorinated benzensulfonamides of general structure I, as shown:

which are useful for inhibiting protein amyloid aggregation. The compounds taught can be used in pharmaceutical compositions in effective amounts to treat illnesses that result from protein amyloid aggregation.

Inventors: Daumantas Matulis; Andrius Sakalauskas; Virginija Dudutienė; Mantas Žvirblis; Mantas Žiaunys; Vytautas Smirnovas

Jurisdiction: US, EP

Link to espacenet