Patentai

Vilniaus universiteto mokslininkai yra sukūrę išradimų, kuriems suteikti įvairūs tarptautiniai patentai (Europos, JAV ir kitų šalių patentų tarnybų). Kadangi universitete kuriami išradimai yra tarpdisciplininiai, išradimų patentų ir/ar patentinių paraiškų pavadinime ir apibūdinančiuose raktažodžiuose gali būti kelios mokslinių tyrimų ir technologijų sritys. Dėl dominančio VU patento ar patentinės paraiškos licencijavimo galimybių susisiekite .

Raktažodis

Monoclonal antibodies against common carp beta-enolase

Sukurta: 23 rugpjūčio 2023
Kryptis: Biotechnologijos

The invention belongs to the field of protein biotechnology. New monoclonal antibodies against carp β-enolase and hybridoma cells producing them are described herein. Monoclonal antibodies can be used to detect carp and other fish proteins in foods, and to identify commercial carp extracts.

Inventors:  Gintautas Žvirblis, Aistė Sližienė, Milda Plečkaitytė, Mindaugas Zaveckas

Jurisdiction: LT, EP

Link to espacenet