Patentai

Vilniaus universiteto mokslininkai yra sukūrę išradimų, kuriems suteikti įvairūs tarptautiniai patentai (Europos, JAV ir kitų šalių patentų tarnybų). Kadangi universitete kuriami išradimai yra tarpdisciplininiai, išradimų patentų ir/ar patentinių paraiškų pavadinime ir apibūdinančiuose raktažodžiuose gali būti kelios mokslinių tyrimų ir technologijų sritys. Dėl dominančio VU patento ar patentinės paraiškos licencijavimo galimybių susisiekite .

Raktažodis

Programmable RNA shredding by the type III-A CRISPR-Cas system of streptococcus thermophilus (II)

Sukurta: 03 liepos 2023
Kryptis: Biotechnologijos

A Type III-A CRISPR-Cas (St Csm) complex of Streptococcus thermophilus comprising crRNA, Csm4, and Csm3 and use for cleavage of RNA bearing a nucleotide sequence complementary to the crRNA, in vitro or in vivo. Methods for site-specific cleavage/shredding of a target RNA molecule using an RNA-guided RNA endonuclease comprising a minimal complex of crRNA, Csm4, and Csm3, and methods of RNA knock-down and RNA knock-out are disclosed. 999211.

Jurisdiction: US, EP.

Link to espacenet.