Patentai

Vilniaus universiteto mokslininkai yra sukūrę išradimų, kuriems suteikti įvairūs tarptautiniai patentai (Europos, JAV ir kitų šalių patentų tarnybų). Kadangi universitete kuriami išradimai yra tarpdisciplininiai, išradimų patentų ir/ar patentinių paraiškų pavadinime ir apibūdinančiuose raktažodžiuose gali būti kelios mokslinių tyrimų ir technologijų sritys. Dėl dominančio VU patento ar patentinės paraiškos licencijavimo galimybių susisiekite .

Raktažodis

Selective inhibitors of carbonic anhydrase

Sukurta: 03 liepos 2023
Kryptis: Biotechnologijos

Invention is related to novel compounds – benzenesulfonamides of general formulas (I) and (II). The compounds can be used in biomedicine as active ingredients in pharmaceutical formulations, because they inhibit enzymes which participate in disease progression.

Inventors: Daumantas Matulis, Edita Čapkauskaitė, Andrius Zakšauskas; Vaida Morkūnaitė

Jurisdiction: US, EP

Link to espacenet.