Ekonomika

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Socialiniai mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Ekonomika

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Socialinių mokslų bakalauras

Scope2x

Trukmė
3,5 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
210

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
2 628 EUR

Studijos, rengiančios ekonomikos specialistus, gebančius spręsti šių dienų ekonomines problemas. Įgiję ekonomikos, matematikos, vadybos, finansų, teisės, marketingo, apskaitos ir kitų esminių disciplinų žinių galėsite analizuoti ekonominę situaciją įmonės, šalies ir pasaulio mastu, vertinti ir valdyti verslo, bankų ir viešojo sektoriaus finansus. Studijuodami turėsite ir galimybę specializuotis: rinksitės tarp apskaitos arba finansų ir bankininkystės krypčių.

 

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Kodėl ši programa?

  • Visapusiškas ekonomikos išsilavinimas. Įgysite kompetencijų, reikalingų tiek plėtojant nuosavą verslą, tiek einant įvairias pareigas įmonėse ir institucijose.

  • Plačios praktikos ir studijų užsienyje galimybės. Iki 40 procentų studijų trukmės galėsite praleisti užsienio universitetuose, o praktiką atlikt Lietuvos ir užsienio įmonėse bei organizacijose.

  • Specializuotos studijos. Galimybė rinktis tarp finansų ir bankininkystės bei apskaitos studijų krypčių leis studijų procesą pritaikyti savo karjeros tikslams.

Karjera

  • Ekonomistas, finansų analitikas. Įgiję programoje dėstomų mikro ir makroekonomikos, finansų, investicijų, statistikos žinių būsite pasirengę eiti ekonomisto, finansų analitiko pareigas, prognozuoti ekonominius rodiklius.

  • Nuosavas verslas. Ekonomikos, apskaitos, finansų ir marketingo žinios leis priimti geriausius sprendimus, įkurti ir sėkmingai plėtoti verslą.

  • Vadovas viešajame ar privačiame sektoriuje. Universalus ekonominis išsilavinimas leis eiti vadovaujančias pareigas viešojo sektoriaus institucijose, vadovauti privačių įmonių padaliniams.