Ergoterapija

Sukurta: 04 gegužės 2012

Scope2x

Padalinys
Medicinos fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Sveikatos mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Reabilitacija

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Sveikatos mokslų bakalauras ir Ergoterapeuto profesinė kvalifikacija

Scope2x

Trukmė
4 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
240

Scope2x

Metinė studijų kaina 
4 200 EUR

Ergoterapeutai patyrusiems traumas, sergantiems ar neįgaliems įvairaus amžiaus pacientams padeda išvystyti, atstatyti, pagerinti ar palaikyti įgūdžius, reikalingus kasdieniame gyvenime ir darbe. Ši studijų programa orientuota į ergoterapijos mokslo teorijas ir praktinius modelius, žmogaus anatominius, fiziologinius, psichologinius komponentus ir jo sąsajas su aplinka bei veiklomis, šiuolaikiškus ir novatoriškus ergoterapijos metodus. Baigę studijas gebėsite priimti kūrybiškus sprendimus dirbdami su skirtingo profilio (neurologiniais, traumatologiniais ortopediniais ar kardiologiniais) ir skirtingo amžiaus (vaikais, suaugusiais ir senyvo amžiaus) pacientais.

 

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Kodėl ši programa?

  • Pirmenybė praktikai. Programoje – daugiau praktinių nei teorinių užsiėmimų.

  • Ateities profesija. Ergoterapija Europoje patenka į populiariausių specialybių penketuką, specialistų poreikis ateityje tik augs.

  • Skatinanti studijų aplinka. Programoje dėsto jauni, VU ergoterapijos studijas baigę, klinikinės praktikos dėstytojai. Studentai turi galimybę kartu su jais dalyvauti mokslinėje veikloje, tarptautiniuose mokslo bendradarbiavimo projektuose.

  • Iki 50 proc. studijų trukmės galėsite studijuoti užsienio universitetuose.

Karjera

  • Programos absolventai dirba valstybinėse ir privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, savivaldybėse, socialinės reabilitacijos, socialinės rūpybos, globos ir slaugos įstaigose, mokyklose, darželiuose.

  • Ergoterapijos žinių reikalaujantis darbas ortopedijos įmonėse, kompensacinės technikos centruose.

  • Programos absolventai studijas gali tęsti magistrantūroje, vėliau – doktorantūroje, pasirinkti mokslininko kelią.

dr ausra adomaviciene mf ergoterapija alumnes atsiliepimas1„Studijų metai Medicinos fakultete suteikė daug žinių apie žmogų ir jo aplinką, kasdienių veiklų sutrikimus ir jų vertinimo metodus, o praktika klinikinėse bazėse sudarė puikias sąlygas tobulinti praktinius įgūdžius. Dalyvaudama ENOTHE studentams skirtuose projektuose ir seminaruose įgijau platesnį mąstymą apie neįgaliųjų socializacijos procesus Lietuvoje ir užsienyje.“

Dr. Aušra Adomavičienė, VU Medicinos fakulteto alumnė, dėstytoja