Programų sistemos

Scope2x

Padalinys
Šiaulių akademija

Scope2x

Krypčių grupė
Informatikos mokslai

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Programų sistemos

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Informatikos mokslų bakalauras

Scope2x

Trukmė
3,5 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
210

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 426 EUR

Studijų programa, rengianti programų sistemų specialistus, išmanančius programų sistemų kūrimo koncepcijas ir gebančius jas taikyti projektuojant, kuriant, diegiant, testuojant ir saugiai valdant programinę įrangą. Studentai įsisavina naujausias programavimo technologijas, įgyja kompiuterių architektūros, operacinių sistemų, taikomosios matematikos, algoritmų žinių. Tai – specializuotos studijos, kurių metu pasirenkama viena iš dviejų studijų šakų: elektroninių paslaugų sistemos arba robotizuotos sistemos.

Dalis valstybės finansuojamose vietose studijuojančių studentų kas mėnesį gauna 200 eurų dydžio Ekonomikos ir inovacijų ministerijos skiriamą stipendiją visam studijų laikotarpiui.

 

Kodėl ši programa?

  • Aukšti įsidarbinimo rodikliai. Programuotojų atlyginimai – vieni didžiausių Lietuvoje, o didžioji dalis programos absolventų įsidarbina jau pirmuosiuose kursuose.

  • Praktikos galimybės. Savo pozicijas darbo rinkoje galėsite sustiprinti atlikdami praktiką Lietuvos ir užsienio organizacijose.

  • Kelias į mokslinę veiklą. Daugiau iššūkių ieškantys studentai gali jungtis prie Šiaulių akademijos mokslinių tyrimų grupių, vykdyti mokslo taikomuosius projektus.

Karjera

  • Programuotojo karjera. Absolventai programuotojų karjeras vysto programinę įrangą, informacines sistemas, duomenų bazes kuriančiose įmonėse.

  • Karjera įmonių ir institucijų IT padaliniuose. Programų sistemų žinias galėsite taikyti dirbdami elektronines paslaugas teikiančiose organizacijose: bankuose, draudimo bendrovėse, valstybinėse įstaigose.

  • Kitas programavimo žinių reikalaujantis darbas. Įgytos žinios leis siekti programų sistemų architekto, analitiko, programų kokybės specialisto, testuotojo, IT projektų vadovo karjeros.

 

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

„Iššūkiai studijuojant išugdė stiprią darbo etiką, punktualumą ir gebėjimą vertinti savo ir kitų žmonių laiką. Informatikos bakalauro studijos būtent čia išmokė ne atlikti konkrečias užduotis, o kaip rasti kelią į sprendimą, kad ir kokia sudėtinga situacija bebūtų."

Artiom Pachomov, Telia Lietuva, AB Oracle ir SAP komandų vadovas

„Rekomenduočiau studijuoti Šiauliuose, nes gausite kompetentingas žinias savo ateičiai. Jos padės praverti duris į Jūsų būsimo darbdavio įmonę ar kilti mokslineje karjeroje, ar dalyvauti europiniuose projektuose. Galėsite dirbti didžiausiose Lietuvoje esančiose tarptautinėse įmonėse."

Donatas Kavaliauskas, Swedbank, AB programų inžinierius, VU doktorantas

„Studijos Informatikos bakalauro programoje universitete padėjo tvirtus pagrindus mano karjerai IT srityje. Tai, kad mokėmės skirtingas sritis – programavimą, tinklų technologijas, algoritmų bei tikimybių teorijas – suteikė plačias galimybes rinktis savo kelią."

Rūta Žilinskaitė, Western Union vyriausioji duomenų analitikė