Verslo vystymas

Scope2x

Padalinys
Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Verslas

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Scope2x

Trukmė
2 metai

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinė dieninė

Scope2x

Studijų programos kreditai
120

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
4 020 EUR

Studijų programa, skirta jau dirbantiems verslo specialistams, suteikia unikalią galimybę turimas žinias gilinti kartu su įvairios verslo patirties turinčiais kolegomis. Po studijų, kuriose nagrinėsite esminius verslo plėtojimo aspektus, būsite geriau prisitaikę prie šiandienos verslo realybės ir praplėtę savo verslo kontaktų ratą. Antreprenerystės, žmogiškųjų išteklių, elektroninės komercijos, finansų valdymo, tarptautinės plėtros ir kitų disciplinų žinias jums perteiks verslo praktikai ir mokslininkai.

 

Kodėl ši programa?

  • Individualiems poreikiams pritaikomos studijos. Rinkites jūsų karjerai aktualiausią studijų ir tyrimų kryptį.

  • Didžioji dalis paskaitų – šeštadieniais. Lengvai suderinsite studijas ir karjerą.

  • Dėstytojai – aukšto lygio verslo specialistai ir mokslininkai, studentai – įvairias pozicijas versluose užimantys profesionalai.

  • Galimybė praturtinti savo išsilavinimą semestrą ar daugiau praleidžiant užsienio universitetuose.

Karjera

  • Verslo vadovai. Praturtinkite savo, kaip verslo vadovų, kompetencijas praktinėmis ir teorinėmis žiniomis, pritaikomomis šių dienų verslo realybėje.

  • Projektų vadovai. Įgykite papildomų verslo plėtojimo žinių, kurios leis tapti dar sėkmingesniais projektų vadovais.

  • Verslo plėtros ekspertai. Tapkite verslo plėtros ekspertais, gebančiais tiksliai įvertinti rizikas ir įžvelgti galimybes.

„Visuomet tikėjau, kad Vilniaus universitetas pasižymi puikia studijų kokybe bei profesionaliais dėstytojais ir esu labai patenkinta, kad aš pasiryžau tuo įsitikinti.

Studijų metais turėjau galimybę įgyti tiek teorinių žinių, tiek tas žinias pritaikyti praktiniuose darbuose bei rašant magistro darbą. Buvau maloniai nustebinta bendradarbiavimu tarp studentų ir dėstytojų, kurie visuomet buvo nusiteikę padėti ir atsakyti į visus kilusius klausimus bei, esant poreikiui, suteikti papildomos informacijos.

Rekomenduoju Verslo vystymo studijų programą tiems, kurie nabijo iššūkių bei yra pasiruošę tobulėti ir įgyti tiek praktinės, tiek teorinės patirties“

Ieva Čiginskienė, Žmogiškųjų išteklių specialistė, UAB „Avon Cosmetics“

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku