Kvietimas siųsti trumpas istorijas

Kvietimas siųsti trumpas istorijas

Sukurta: 02 kovo 2022

Pirmasis BIBA forumo 2022 m. internetinis seminaras vyko vasario 21 d. Žemesnių ir vyresnių kursų studentai iš Arqus universitetų nuotoliniu būdu diskutavo įvairiomis temomis, susijusiomis su tvaraus vystymosi įvairove. Alessio Surian iš Paduvos universiteto, Agnė Laužadytė iš Vilniaus universiteto ir Nuria Bernades iš Granados universiteto buvo atsakingi už temų pristatymą šios sesijos metu. Sesiją organizavo ir moderavo Blanca Delgado-Márquez iš Granados universiteto.

Šios pirmosios sesijos dalyviai dabar kviečiami dalyvauti pirmajame Arqus aljanso mikroistorijų konkurse. Istorijų tema – tvarios plėtros įvairovė. Istorijos gali būti parašytos anglų arba gimtąja kalba, jų ilgis – ne daugiau kaip 100 žodžių.

BIBA (angl. Building Intergenerational Bridges in Arqus – „Statome Arqus kartų tiltus“) forumas yra iniciatyva, organizuojama pagal 2.8 veiksmų planą Senjorų universitetai: dalijimasis geriausia praktika ir trumpalaikis mobilumas, siekiant sukurti įtraukesnes visuomenes, plečiant prieigą ir perėjimą prie aukštojo mokslo institucijų.

Siekdamas šio tikslo, forumas kas mėnesį rengia nemokamas atviras 1,5 valandos trukmės diskusijas apie aktualias problemas ir idėjas, su kuriomis šiandien susiduriame pasaulyje. Tai aptariama tarptautiniu ir įvairių kartų požiūriu. Šie užsiėmimai skirti tiek jauniems, tiek vyresniems studentams.

BIBA 2022 m. forumą sudarys 5 įdomios internetinės sesijos, skirtos įvairovei, tarpdiscipliniškumui ir visuomenės iššūkiams. Kiekviena sesija bus skirta konkrečiai potemei, pvz., be kita ko, tvaraus vystymosi įvairovei, kultūros paveldo įvairovei, skaitmeninės pertvarkos įvairovei ir kt.

Savo darbus teikite čia iki kovo 21 d.

Tikras iššūkis! Ar išdrįsite sudalyvauti?