MSCA Podoktorantūros Stažuotės

Arqus aljansas kviečia teikti paraiškas naujosios „Europos horizontas“ programos Marie Skłodowskos-Curie podoktorantūros stažuočių (Marie Skłodowska-Curie Postdoctoral Fellowships) pirmajam kvietimui, kurį skelbti preliminariai planuojama 2021 m. balandžio 15 d.

Daktaro laipsnį apsigynę ar iki 2021 m. rugsėjo 15 d. jį įgysiantys ir mažiau nei 8 metų mokslinio darbo patirtį (dirbant pilnu etatu) turintys kandidatai, siekiantys akademinės karjeros ir patirties viename iš septynių Arqus aljanso universitetų, kviečiami dalyvauti žemiau nurodytuose seminaruose bei kilus klausimų kreiptis į Mokslo inovacijų departamento Mokslo projekto skyrių.

Daugiau informacijos apie MSCA-PF pareiškėjams aktualias mokslo sritis ir mokslinius tyrimus, atliekamus Arqus aljanso universitetuose, rasite čia:

Bergeno Univeristetas
Granados universitetas
Graco universitetas
Leipcigo universitetas
Liono universitetas
Padujos universitetas
Vilniaus Universitetas

Seminarai paraiškų rengėjams

Graco, Leipcigo ir Padujos universitetai taip pat siūlo dalyvauti seminaruose, skirtuose padėti kandidatams parengti paraiškas stažuotei. Renginiai vyks gegužės ir birželio mėnesiais. Daugiau informacijos ir registracija:

MSCA-PF workshop University of Graz birželio 8-9 d. Vykdoma kandidatų atranka!
MSCA-PF workshop Leipzig University birželio 23-24 dienomis. Vykdoma kandidatų atranka!
MSCA-Marathon@UniPd

 

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Mokslo inovacijų departamento Mokslo projektų skyrių.