Pavasario mokykla „Įvairovė už kraštovaizdžio ribų“

Sukurta: 11 vasario 2022

Paduvos universitetas skelbia konkursą į 15 vietų pavasario mokykloje „Įvairovė už kraštovaizdžio ribų. UNESCO pasaulio paveldo vietovės – Prosecco kalvų – išskirtinumai ir iššūkiai" 2022 m. kovo–gegužės mėn. Paduvoje ir Koneljane.

Pavasario mokykloje numatytos keturios dviejų dienų išvykos į UNESCO saugomas Prosecco kalvas Koneljane ir Valdobjadenėje, taip pat nuotolinis ir tiesioginis mokymas Paduvoje ir Koneljane.

Pavasario mokykla suskirstyta į keturis modulius, kurių kiekvienas apima pusę dienos paskaitų arba seminarų ir dviejų dienų išvyką (ne paskutinėmis dienomis):

• Kovo 18–19 d. > Gamtos įvairovė. Geologinės ir botaninės kalvų savybės bei kraštovaizdžio ekologija;
  • Balandžio 1–2 > Agronominė įvairovė: biologinė įvairovė žemės ūkyje, veislės, agronominiai metodai, vynuogininkystės istorija
  • Balandžio 22–23 > Socialinė įvairovė: demografija, emigracija ir imigracija
  • Gegužės 13–14 > Kultūrų įvairovė: lokalizmai, dialektai, menai ir turizmas.

Pavasario mokyklos mokymo ir mokslinių tyrimų veikla siekiama rengti mokslinius tyrimus ir projektus, kurie bus vertinami pagal „Arqus“ iššūkiais grindžiamą mokymosi programą, įskaitant „Arqus“ studentų organizuojamą forumą, kuris vyks 2022 m. balandžio mėn.

Kviečiami bakalauro arba magistro laipsnį turintys studentai; jie turi mokytis (2021-2022 m. m.) penkerių metų trukmės vientisųjų studijų programos paskutiniuose dviejuose kursuose arba magistrantūros studijų programoje, arba bakalauro studijų programos paskutiniame kurse. Būtina mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip B2 lygiu.

Norėdami dalyvauti šioje atrankoje, kandidatai turi užpildyti internetinę paraiškos formą, kurią rasite čia, ir iki 2022 m. vasario 20 d. 13.00 val. CET įkelti kvietime nurodytus dokumentus.

Atrinktų kandidatų sąrašas bus paskelbtas ne anksčiau kaip 2022 m. vasario 28 d.

Už dalyvavimą Paduvos–Koneljano pavasario mokykloje mokėti nereikia. Paduvos universitetas iš dalies padengs su išvykomis susijusias išlaidas. Stipendijų nėra.

Daugiau informacijos:
Agata Mannino