Prasidėjo registracija į portugalų kalbos vasaros kursus

Sukurta: 15 gegužės 2023

PhotoJau prasidėjo registracija į 33-iuosius portugalų kaip užsienio kalbos vasaros kursus Literatūros, menų ir humanitarinių mokslų mokyklos kalbų centre „BabeliUM“, Minjo universitete (Portugalija). Pirmąkart „Arqus“ bendruomenei siūlomi kursai vyks liepos 3–28 d.

Kursas susideda iš pamokų ir įvairios kultūrinės veiklos – ekskursijų ar diskusijų grupių ir pan. Bendra užsiėmimų trukmė yra 72 valandos. Kursą sudaro du skirtingi lygiai (A1/A2 ir B1/B1+), o studentai įgis ne tik kalbinių, bet ir kultūrinių įgūdžių.

Įžanginė sesija vyks liepos 3 d. 10 val. Menų ir humanitarinių mokslų mokyklos auditorijoje Minjo universitete, Bragoje, Portugalijoje. Kurso pabaigoje studentai gaus pažymėjimą, kuriame bus nurodytas jų pasiekimų lygis pagal Bendrą Europos kalbų mokėjimo orientacinę sistemą (CEFR).

Vasaros kursuose norintys dalyvauti studentai gali kreiptis dėl „BabeliUM“ įsteigtų stipendijų.

Teikti paraiškas dėl stipendijų gali studentai, besimokantys „CERCLE“ kalbos centruose, viename iš „BabeliUM“ partnerių universitetų ir / arba viename iš „Arqus“ aljanso universitetų. Aplikantai turėtų pateikti motyvacinį laišką (1 psl.), savo gyvenimo aprašymą (Euro-CV) bei dokumentą, tvirtinantį, kad studentas mokosi „CERCLES“ priklausančiame kalbų centre, „BabeliUM“ partnerių universitete arba „Arqus“ narių universitete. Dokumentus bet kuria iš šių kalbų – vokiečių, ispanų, prancūzų, anglų, italų, portugalų kalba – reikia pateikti iki gegužės 28 d. el. paštu .

Kviečiame visus norinčius išmokti portugalų kalbos. Registruotis ir gauti išsamią informaciją apie kursus ir stipendijas galima „BabeliUM“ biure, svetainėje http://www.babelium.elach.uminho.pt, el. paštu arba paskambinus telefono numeriais +351 253601662 arba +351 253604171.