Verslumo tyrimų doktorantūros vasaros mokykla

Sukurta: 02 kovo 2022

Granados universitetas skelbia kvietimą teikti paraiškas dėl dalyvavimo Granados tarptautinėje verslumo tyrimų doktorantūros vasaros mokykloje (GIDSSER), kuri vyks 2022 m. birželio 14–17 d. Granadoje (Ispanija).

Šios vasaros mokyklos paskirtis – suteikti galimybę verslumo doktorantams ir tyrėjams plėsti savo žinias ir geriau suprasti verslumą kaip visuomeninį reiškinį. Kai kurios iš šių temų apima socialinį verslumą, konteksto vaidmenį verslumo tyrimuose, tapatybę ir lytį verslumo srityje, nelygybę ir verslumą, taip pat tvarumą ir verslumą.
Kiekvienai temai skirtose sesijose dalyviai turės galimybę aptarti pažangiausius, dažniausiai naudojamus metodus ir teorijas, galimas naujas tyrimų kryptis. Vasaros mokykla taip pat suteiks dalyviams galimybę užmegzti ryšius su kolegomis ir pirmaujančiais šios srities mokslininkais, atrasti naujų mąstymo būdų, mokytis drauge ir dalytis idėjomis.

Kviestiniai pranešėjai:

• Ted Baker (Rutgerso universitetas, JAV)
  • Matthew Grimes (Kembridžo universitetas, JK)
  • Claire Leitch (Lankasterio universitetas, JK)
  • Miruna Radu-Lefebvre (Audencia verslo mokykla, Prancūzija)
  • Jeffrey Yorka (Kolorado Boulderio universitetas, JAV)

Paskutinė paraiškos teikimo diena: kovo 20 d.

Registracijos mokesčiai (medžiaga, dalyvavimas ir socialiniai renginiai):

• Doktorantams: 190 EUR (nefinansuojamiems studentams siūlomos 5 stipendijos)
  • Tyrėjams: 350 EUR

Vietos:

• Facultad de Ciencias Económicas y Empresariales, Campus de la Cartuja s/n, Granada.
  • Carmen de la Victoria, Cuesta del Chapiz 9, Granada.

Išsamią informaciją apie programą ir veiklą rasite adresu www.gicer.es

Taip pat galite sekti organizatorių Twitter, Instagram ir LinkedIn paskyras.

Nekantriai laukiame susitikimo su jumis Granadoje, kad pasidalytume naujomis ir gyvybingomis idėjomis, kaip tobulinti verslumo tyrimus.

Organizacinio komiteto parengtos naujienos.