Studentams, studijuojantiems VU

Informacija jau studijuojantiems Ukrainos Respublikos piliečiams

Sukurta: 24 sausio 2020

Psichologinė pagalba

Ukrainos piliečiai čia gali rasti informaciją apie tai, kaip pasirūpinti savo emocine būkle ir gerove. Pagalba teikiama ir paštu , ir telefonu: +37069934818 (rusų k.), +37065899392 (anglų, rusų ir ukrainiečių k.).


Informacija apie įmoką už mokslą

Vilniaus universitete jau studijuojantys Ukrainos piliečiai, kurie susiduria su finansiniais sunkumais, yra atleidžiami nuo studijų įmokos. Prašymą reikia teikti VU studijų informacinėje sistemoje is.vu.lt (prašymas „Dėl studijų įmokos sumažinimo“).


Stipendija Ukrainos studentams

Vilniaus universitete jau studijuojantys Ukrainos piliečiai, kurie susiduria su finansiniais sunkumais, gali pretenduoti į vienkartinę socialinę stipendiją, pildant prašymą VU studijų informacinėje sistemoje is.vu.lt (prašymas „Dėl vienkartinės socialinės stipendijos“). Papildomų dokumentų pateikti nebūtina, tačiau parašome pateikti motyvaciją ir pagrindimą. Papildomų dokumentų gali prireikti nebent administratoriui prašant patikslinti kai kuriuos duomenis ar pateikti dokumentą apie šeimos pajamas.


Mokestis už bendrabutį

Vilniaus universitete jau studijuojantys Ukrainos piliečiai, kurie susiduria su finansiniais sunkumais, yra atleidžiami nuo įmokos už bendrabutį.


Su oficialiu Vilniaus universiteto senato nutarimu dėl VU studijuojančių Ukrainos piliečių galite susipažinti čia: NUTARIMAS.pdf