Marie Skłodowskos-Curie podoktorantūros stipendija

Sukurta: 16 birželio 2022

Jei sėkmingai apgynėte daktaro disertaciją (arba planuojate tai padaryti iki rugsėjo 15 d.) ir nuo daktaro disertacijos apgynimo moksliniams tyrimams skyrėte mažiau nei 8 metus, atitinkančius darbą pilnu etatu, „Arqus“ aljansas kviečia teikti paraišką prestižinei Marie Skłodowskos-Curie podoktorantūros stipendijai (MSCA-PF) gauti viename iš aljanso narių, kuris bus priimančioji institucija.

Kviečiami visi podoktorantūros mokslininkai, norintys siekti akademinės karjeros ir vykti į užsienį.

Teikiant paraišką kvalifikuotą pagalbą galima gauti kiekviename universitete partneryje. Daugiau informacijos apie Marie Skłodowskos-Curie podoktorantūros stipendiją mūsų universitetuose, o taip pat savo srities mentoriaus ieškokite čia:

Seminarai

Granados, Graco, Leipcigo ir Padujos universitetai kovo, gegužės ir birželio mėnesiais rengia seminarus, skirtus padėti kandidatams parašyti paraiškas. Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos seminarus, užsiregistruokite: