Senato komitetai

Mokslo komitetas

Pirmininkas: prof. dr. Darijus Veteikis (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

Pavaduotojas: doc. dr. Jurgis Pakerys (Filologijos fakultetas)

Nariai:

prof. dr. Zenona Atkočiūnienė (Komunikacijos fakultetas)

prof. habil. dr. Zita Aušrelė Kučinskienė (Medicinos fakultetas)

doc. dr. Aidas Matijošius (Fizikos fakultetas)

vyriaus. m. d. dr. Rūta Navakauskienė (Gyvybės mokslų centras)

doc. dr. Jurgis Pakerys (Filologijos fakultetas)

prof. habil. dr. Arūnas Ramanavičius (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

prof. dr. Ainė Ramonaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)

prof. dr. Julius Žilinskas (Matematikos ir informatikos fakultetas)

vyr. m. d. dr. Česlovas Venclovas (Gyvybės mokslų centras)

Aistė Rinkevičiūtė (studentų atstovė)

Justas Kvedaravičius (studentų atstovas)

Komiteto sekretorė: Diana Razinskaitė, , tel. 268 7011

 

Studijų komitetas

Pirmininkas: doc. dr. Renata Matkevičienė (Komunikacijos fakultetas)

Pavaduotojas: prof. dr. Rimvydas Skyrius (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas)

Nariai:

doc. dr. Eglė Lastauskienė (Gyvybės mokslų centras)

doc. dr. Martynas Manstavičius (Matematikos ir informatikos fakultetas)

prof. dr. Viktoras Masevičius (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

prof. dr. Jonas Prapiestis (Teisės fakultetas)

prof. dr. Saulius Ročka (Medicinos fakultetas)

doc. dr. Vytautas Evaldas Rudžionis (Kauno fakultetas)

prof. dr. Rimvydas Skyrius (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas)

doc. dr. Nerijus Šepetys (Istorijos fakultetas)

Erikas Jankūnas (studentų atstovas)

Marius Norkūnas (studentų atstovas)

Arnoldas Solovjovas (studentų atstovas)

Komiteto sekretorė: Inga Steiblytė, , tel. Nr. 268 7012

 

Kokybės ir plėtros komitetas

Pirmininkas: prof. habil. dr. Gintautas Tamulaitis (Fizikos fakultetas)

Pavaduotoja: prof. dr. Virginija Jurėnienė (Kauno fakultetas)

Nariai:

prof. dr. Zenonas Butkus (Istorijos fakultetas)

prof. dr. Eugenijus Gefenas (Medicinos fakultetas)

doc. dr. Antanas Kairys (Filosofijos fakultetas)

prof. dr. Romas Lazutka (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas)

doc. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė (Teisės fakultetas)

vyresn. m. d. dr. Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)

vyresn. m. d. dr. Vytautas Smirnovas (Gyvybės mokslų centras)

prof. dr. Rimantas Vaicekauskas (Matematikos ir informatikos fakultetas)

Ignas Gaičiūnas (studentų atstovas)

Lukas Lisauskas (studentų atstovas)

Raminta Matulytė (studentų atstovė)

Komiteto sekretorius: Linas Gelūnas, , tel. 268 7063