Senato komisijos

Centrinė rinkimų komisija:

Pirmininkas: doc. dr. Haroldas Šinkūnas (Teisės fakultetas)

Pirmininko pavaduotojas: doc. dr. Rūta Levulienė (Matematikos ir informatikos fakultetas)

Nariai:

prof. dr. Aidas Alaburda (Gyvybės mokslų centras)

prof. dr. Egidijus Anisimovas (Fizikos fakultetas)

doc. dr. Arūnas Barkus (Medicinos fakultetas)

doc. dr. Viktorija Makarova (Filologijos fakultetas)

doc. dr. Vilmantė Pakalniškienė (Filosofijos fakultetas)

dr. Linas Tarasonis (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas)

Kamilė Gineikaitė (studentų atstovė)

Sekretorė – Kristina Jakutytė-Ancienė (el. p. )

Centrinė akademinės etikos komisija:

Pirmininkė: prof. dr. Rita Šerpytytė (Filosofijos fakultetas)

Pirmininkės pavaduotojas: doc. dr. Vaidotas Vaičaitis (Teisės fakultetas)

Nariai:

prof. dr. Olga Štikonienė (Matematikos ir informatikos fakultetas)

doc. dr. Marija Veniūtė-Jakubauskienė (Medicinos fakultetas)

doc. dr. Deividas Šlekys (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)

Martynas Arbačiauskas (studentų atstovas)

Jorigis Jonas Marčėnas (studentų atstovas)

Aistė Rinkevičiūtė (studentų atstovė)

Sekretorius – Linas Gelūnas (el. p. )

Centrinė ginčų nagrinėjimo komisija:

Pirmininkas: lekt. dr. Arnas Paliukėnas (Teisės fakultetas)

Nariai:

prof. dr. Arūnas Kučinskas (Fizikos fakultetas)

doc. dr. Regina Prapiestienė (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

Augustė Grakavinaitė (studentų atstovė)

Aisė Rinkevičiūtė (studentų atstovė)

Rita Žilinskaitė (studentų atstovė)

Sekretorius – Linas Gelūnas (el. p. 

Akademinio protokolo komisija:

Pirmininkė: dr. Loreta Skurvydaitė (Istorijos fakultetas)

Nariai:

doc. dr. Jonas Dagys (Filosofijos fakultetas)

Nijolė Bulotaitė (Biblioteka)

Linas Gelūnas (Centrinė administracija)

doc. dr. Liudas Jovaiša (Istorijos fakultetas)

Edita Kirlytė (Centrinė administracija)

prof. dr. Andrius Vaišnys (Komunikacijos fakultetas)

doc. dr. Tomas Veteikis (Filologijos fakultetas)

Nikita Gladčenko (studentų atstovas)

Kontaktai – el. p.  

Emeritūros, afiliacijos ir garbės vardų komisija:

Pirmininkas: prof. dr. Darius Abramavičius (Senato pirmininko pavaduotojas)

Nariai:

prof. dr. Rimvydas Petrauskas (Rektorius)

prof. dr. Edita Sužiedėlienė (Mokslo prorektorė)

doc. dr. Renata Matkevičienė (Senato Studijų komiteto pirmininkė)

prof. dr. Darijus Veteikis (Senato Mokslo komiteto pirmininkas)

prof. habil. dr. Gintautas Tamulaitis (Senato Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas)

prof. dr. Zenonas Butkus (Humanitariniai mokslai)

prof. dr. Jonas Prapiestis (Socialiniai mokslai)

prof. dr. Artūras Katelnikovas (Fiziniai mokslai)

vyr. m. d. dr. Rūta Navakauskienė (Biomedicinos mokslai)

Julija Jarutytė (studentų atstovė)

Sekretorė – Ieva Kristinaitytė (el. p. )

 

Bendrųjų universitetinių studijų komisija: 

Pirmininkė: doc. dr. Nijolė Juchnevičienė (Filologijos fakultetas)

Nariai:

prof. dr. Arūnas Poviliūnas (Filosofijos fakultetas)

prof. dr. Rimvydas Skyrius (Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas)

prof. dr. Saulius Antanas Juršėnas (Fizikos fakultetas)

prof. dr. Alfredas Račkauskas (Matematikos ir informatikos fakultetas)

doc. dr. Ramūnas Skaudžius (Chemijos ir geomokslų fakultetas)

Ieva Toločkaitė (studentų atstovė)

Aistė Rinkevičiūtė (studentų atstovė)

Sekretorė – Lina Malaiškaitė (el. p. )

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku