2015 m. sausio 19 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 19 sausio 2016

Informuojame, jog sausio 19 dieną (antradienį), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Vilniaus universiteto Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto Bendrojo raidos fondo sudarymo tvarkos ir biudžeto formavimo principų pokyčiai.

Pranešėjas – Kancleris dr. A. Pikturna

2.  Vilniaus universiteto kamieninio akademinio padalinio pavyzdinių nuostatų projekto svarstymas ir tvirtinimas.

Pranešėjas – Kanclerio pavaduotojas dr. J. Galginaitis

3. Leidybos koncepcija Vilniaus universitete.

Pranešėjas – Mokslo prorektorius prof. R. Jankauskas

4. Doktorantūros studijos Vilniaus universitete.

Pranešėjas – Mokslo prorektorius prof. R. Jankauskas

5. Dėl diplomų Magna Cum Laude išdavimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

6. Dėl Vilniaus universiteto bendrųjų universitetinių studijų koncepcijos tvirtinimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

7. Dėl studijų programos komiteto pirmininko tvirtinimo (Teisės fakulteto II pakopos studijų programa „Europos Sąjungos verslo teisė“).

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

8. Dėl konferencijų, seminarų ir poilsio centro „Romuva“, poilsio namų ir gamybinių mokymo bazių kelialapių kainų.

Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas doc. T. Medaiskis

9. Dėl Medicinos fakulteto įtraukimo į žurnalo „Acta Medica Lituanica“ leidime dalyvaujančių institucijų sąrašą.

Pranešėja – Mokslo komiteto pirmininko pavaduotojas prof. K. Arlauskas