2016 m. balandžio 19 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 15 balandžio 2016

Informuojame, kad balandžio 19 d. (antradienį), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Vilniaus universiteto garbės daktaro vardo suteikimo (slaptas balsavimas).

Pranešėjas – Rektorius prof. A. Žukauskas

2. Dėl Strateginio veiklos plano priedo „Universiteto kamieninių padalinių skaičiaus ir struktūros optimizavimas" projekto.

Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis

3. Dėl Universiteto bendruomenės ir (arba) jos dalies susirinkimų (konferencijų) tvarkos ir apklausų organizavimo tvarkos tvirtinimo.

Pranešėja - Senato pirmininkė prof. D. Pociūtė-Abukevičienė

4. Dėl studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2016 metais, studijų kainų ir vietų skaičiaus, stojamosios įmokos bei registracijos mokesčio dydžių.

Pranešėja - Studijų prorektorė dr. N. Radavičienė

5. Dėl naujų studijų programų tvirtinimo:

5.1. Filosofijos fakulteto antrosios pakopos studijų programos Sveikatos psichologija tvirtinimas;

5.2. Filosofijos fakulteto antrosios pakopos studijų programos Edukacinė ir vaiko psichologija tvirtinimas;

5.3. Kauno humanitarinio fakulteto pirmosios pakopos studijų programos Informacinės sistemos ir kibernetinė sauga tvirtinimas;

5.4. Gamtos mokslų fakulteto pirmosios pakopos studijų programos Kartografija ir geografinės informacinės sistemos tvirtinimas;

5.5. Orientalistikos centro pirmosios pakopos studijų programos Artimųjų Rytų studijos tvirtinimas;

5.6. Užsienio kalbų instituto antrosios pakopos studijų programos Medijų lingvistika tvirtinimas;

5.7. Ekonomikos fakulteto pirmosios pakopos studijų programos Verslas ir teisė tvirtinimas.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

6. Dėl studijų programų komitetų pirmininkų tvirtinimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

7. Dėl naujų BUS modulių (dalykų) įtraukimą į BUS modulių registrą.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis

8. Dėl naudojimosi JGMC stovėjimo aikštele įkainių.

Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis

9. Dėl doktorantūros ir rezidentūros studijų kainų.

Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis

10. Dėl Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto filologijos krypties tarptautinio mokslo žurnalo „Respectus Philologicus” atnaujintos redaktorių kolegijos sudėties tvirtinimo.

Pranešėja – Mokslo komiteto pirmininkė prof. Z. Kučinskienė