2016 m. kovo 22 dieną įvyks Senato posėdis

Sukurta: 07 kovo 2016

Informuojame, jog kovo 22 dieną (antradienį), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto 2015 metų veiklos ataskaitos projekto svarstymas.

Pranešėjas - Rektorius prof. A. Žukauskas

2. Vilniaus universiteto 2015 metų pajamų ir išlaidų sąmatos įvykdymo ataskaitos projekto svarstymas.

Pranešėjas - Finansų ir ekonomikos direktorius dr. G. Binkauskas

3. Dėl Chemijos fakulteto tarybos įgaliojimų pratęsimo.

Pranešėjas - Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis

4. Dėl Strateginio veiklos plano priedo „Universiteto kamieninių padalinių skaičiaus ir struktūros optimizavimas" projekto svarstymo.

Pranešėjas - Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis

5. Dėl šakinių akademinių padalinių vadovų.

Pranešėjas - Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis
6. Dėl Universiteto bendruomenės susirinkimų ir apklausų organizavimo tvarkos rengimo eigos.

Pranešėjas - darbo grupės vadovas prof. A. Pacevičius

7. Naujų studijų programų tvirtinimas:

7.1. Gamtos mokslų fakulteto II pakopos studijų programa "Biologinė įvairovė";

7.2. Kauno humanitarinio fakulteto II pakopos studijų programa "Viešojo diskurso lingvistika";

7.3. Kauno humanitarinio fakulteto II pakopos studijų programa "Audiovizualinis vertimas";

7.4. Kauno humanitarinio fakulteto I pakopos studijų programa "Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba)".

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

Kviečiame dalyvauti.