2023 m. birželio 20 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 15 birželio 2023

Informuojame, kad Senato posėdis vyks birželio 20 dieną (antradienį), 15 valandą, Senato posėdžių salėje.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl naujų BUS dalykų tvirtinimo. (5 min.)

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė

2. Dėl Vilniaus universiteto senato 2016 m. sausio 19 d. nutarimo Nr. S-2016-1-2 „Dėl Bendrųjų universitetinių studijų koncepcijos tvirtinimo“ pripažinimo netekusiu galios. (15 min.)

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. Nerijus Šepetys

3. Dėl Vilniaus universiteto senato 2017 m. vasario 21 d. nutarimo Nr. S-2017-2-1 „Dėl Priėmimo į Vilniaus universiteto studijų programas taisyklių ir Užsienio šalių piliečių priėmimo į Vilniaus universiteto nuolatinių pirmosios ir antrosios pakopų bei vientisųjų studijų programas tvarkos aprašo tvirtinimo“ pakeitimo. (5 min.)

Pranešėjas – Studijų prorektorius dr. Valdas Jaskūnas

4. Dėl pritarimo Vilniaus universiteto teritorijos ribų padidinimui perkant nekilnojamąjį turtą. (15 min.)

Pranešėjas – Kancleris Raimundas Balčiūnaitis

5. Dėl afilijuotojo profesoriaus vardo suteikimo prof. Sauliui Gudui ir prof. Bronislavui Kaulakiui ir afilijuotojo mokslininko vardo suteikimo dr. Rimvydui Januliui (slaptas balsavimas). (15 min.)

Pranešėjas – Rektorius prof. Rimvydas Petrauskas

6. Dėl Vilniaus universiteto įvairovės ir lygių galimybių 2020-2025 metų strategijos įgyvendinimo plano 2020-2022 m. periodui veiklos. (15 min.)

Pranešėja – Centrinės administracijos Bendruomenės vystymo skyriaus lygių galimybių koordinatorė Lina Garbenčiūtė

7. Dėl Vilniaus universiteto įvairovės ir lygių galimybių 2020-2025 metų strategijos įgyvendinimo plano 2023-2025 metams patvirtinimo. (15 min.)

8. Dėl darbo grupės dėl Vilniaus universiteto diplomų Cum Laude ir Magna Cum Laude išdavimo kriterijų atnaujinimo sudarymo. (5 min.)

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė