2023 m. gegužės 23 d. Kaune įvyks Vilniaus universiteto senato posėdis

Sukurta: 18 gegužės 2023

Informuojame, kad gegužės 23 dieną (antradienį), 15 valandą, Kauno fakulteto 10 auditorijoje (Muitinės g. 12, Kaunas) ir MS Teams Senato posėdžių kanale įvyks Vilniaus universiteto senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto tarybos narės Lijanos Savickienės įsipareigojimas Vilniaus universitetui.

2. Dėl Senato komitetų sudėčių pakeitimo

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė

3. Dėl trečiosios pakopos studijų, į kurias vykdomas priėmimas 2023-2024 studijų metais, kainų patvirtinimo.

Pranešėjas – Mokslo komiteto pirmininkas dr. Ramūnas Aleksiejūnas

4. Doktorantų apklausos rezultatų pristatymas

Pranešėja – Doktorantūros ir podoktorantūros skyriaus vadovė dr. Virginija Uksienė

5. Atvirumo lygybei ir įvairovės strategijos metinės ataskaitos ir stebėsenos ataskaitos pristatymas.

Pranešėja – Bendruomenės vystymo skyriaus lygių galimybių koordinatorė Lina Garbenčiūtė

6. Mokymosi visą gyvenimą veiklų pristatymas

Pranešėja – Verslo mokyklos Mokymosi visą gyvenimą centro vadovė Vita Remenytė

7. Dėl Trečiojo amžiaus universiteto veiklų.

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė

8. Dėl pritarimo terminuotų darbo sutarčių sudarymui su vyresniais kaip 65 metų Vilniaus universiteto dėstytojais ir mokslo darbuotojais.

Pranešėjas – Rektorius prof. Rimvydas Petrauskas

9. Dėl Magna cum laude diplomų išdavimo

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. Nerijus Šepetys

10. Dėl Vilniaus universiteto papildomųjų studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2023-2024 studijų metais, kainų patvirtinimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. Nerijus Šepetys