2023 m. gruodžio 19 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 14 gruodžio 2023

Informuojame, kad šių metų gruodžio 19 dieną (antradienį), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl profesoriaus ir docento pedagoginių vardų teikimo.

Pranešėjas – Rektorius prof. R. Petrauskas

2. Dėl Vilniaus universiteto diplomų Magna Cum Laude išdavimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. N. Šepetys

3. Dėl Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Gyvybės ir cheminė fizika“ pavadinimo pakeitimo.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas dr. N. Šepetys

4. Dėl Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos pirmosios pakopos studijų programų „Finansų matematika“, „Matematika“ ir „Integruotų gamtos mokslų pedagogika išregistravimo.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas dr. N. Šepetys

5. Dėl Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrosios pakopos jungtinės studijų programos „Financial data analytics and sustainable finance“ patvirtinimo.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas dr. N. Šepetys

6. Dėl Vilniaus universiteto dėstytojų ir mokslo (meno) darbuotojų konkursų pareigoms eiti ir atestavimo organizavimo nuostatų pakeitimo.

Pranešėjos – Mokslo prorektorė prof. E. Sužiedėlienė ir Organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorė dr. V. Pakalniškienė