2023 m. sausio 31 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 26 sausio 2023

Kviečiame dalyvauti Senato posėdyje, kuris vyks sausio 31 dieną (antradienį), 15 valandą Senato posėdžių salėje.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto 2023-ųjų metų pajamų ir išlaidų sąmatos bei jos įgyvendinimo plano projektų svarstymas ir nuomonės teikimas Tarybai. (20 min.)

Pranešėjas – Vilniaus universiteto kancleris Raimundas Balčiūnaitis

2. Tarptautinio studentų pritraukimo audito išvadų pristatymas. (20 min.)

Pranešėjas – Partnerystės prorektorius dr. A. Vasiliauskas

3. Doktorantūros studijos Vilniaus universitete (15min.)

Pranešėja – Vilniaus universiteto mokslo prorektorė prof. dr. (HP) Edita Sužiedėlienė

4. Mokslo skatinimo fondo nuostatų nauja redakcija (10 min.)

Pranešėja – Mokslo prorektorė prof. E. Sužiedėlienė

5. Centrinės akademinės etikos komisijos metinė veiklos ataskaita (5 min.)

Pranešėja – Vilniaus universiteto centrinės akademinės etikos komisijos pirmininkės pavaduotoja doc. dr. Marija Jakubauskienė

6. Dėl Vilniaus universiteto senato 2015 m. gegužės 26 d. nutarimo Nr. S-2015-5-5 „Dėl Vilniaus universiteto studijų praktikos reglamento tvirtinimo“ pakeitimo. (10 min.)

Pranešėjas – Studijų prorektorius dr. V. Jaskūnas

7. Dėl Vilniaus universitete ketinamos vykdyti studijų programos koncepcijos rengimo gairių patvirtinimo. (5 min.)

Pranešėjas – Studijų prorektorius dr. V. Jaskūnas

8. Dėl Senato pirmininkės pavaduotojo rinkimų (slaptas balsavimas). (15 min.)

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė

9.  Dėl  Vilniaus universiteto senato komisijos 2009 m. kovo 26 d. nutarimo Nr. SK-2009-4-40 „Dėl papildomų pažymų apie studijas išdavimo ir paslaugų teikimo tvarkos“ ir Vilniaus universiteto senato komisijos 2009 m. balandžio 23 d. posėdžio nutarimo (protokolo Nr. SK-2009-5) 5.1.2 ir 5.2 papunkčių pripažinimo netekusiais galios. (5 min.)

Pranešėjas – Centrinės administracijos Studijų administravimo skyriaus vadovas E. Kinderis

10. Dėl Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos pirmosios pakopos studijų programų „Ekonomika“ ir „Socialinė pedagogika“ bei  Vilniaus universiteto Kauno fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Finansų ir apskaitos taikomosios sistemos“ pavadinimų keitimo. (5 min.)

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas doc. N. Šepetys

11. Dėl Komunikacijos fakulteto BUS modulio  „Media and information literacy“ įregistravimo Vilniaus universiteto BUS modulių aprašų registre. (5 min.)

Pranešėja – BUS komisijos pirmininkė dr. N. Juchnevičienė

12. Dėl Senato nario įgaliojimų pasibaigimo. (5 min.)

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. E. Lastauskienė

13. Kiti klausimai.